Siófok FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 3 15:00

2018.03.14, 18:58
    A játékvezető a Nemzeti Sport, nela, futbalmanach alapján Szabó József, egyedül az MTI írja Szarkát.

2018.03.14, 18:56
    Siófok, 2000. április 15., szombat (tud.) - Labdarúgó PNB, 27. fordulójában:

Siófok FC-Lombard FC Tatabánya 1-3 (0-1)
    Siófok, 2500 néző, V: Szarka
    gólszerzők: Zabundu (89.), illetve Hornyák (34.), Kovács (79.), Kiprich (90.)
    sárga lap: Grósz (16.), Zabundu (52.), illetve Virág (36.), Hornyák (43.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Szabadi, Babos, Hanák - Zabundu, Grósz, Kovács B. (Lukács, 50.), Jerson - Kulcsár, Földes G.

Tatabánya:
    Gelei - Szabó, Mészöly, Hornyák, Virág - Süveges (Szentjobbi, 64.), Árki, Goncalves (Kovács A., 77.), Zsivóczky - Vincze (Kiprich, 53.), Nagy

11. perc: Babos 18 m-es szabadrúgását védte Gelei.
    20. perc: Vincze lépett ki középen, a kifutó Bíró mellett elgurította a labdát, de célt tévesztett.
    34. perc: Hornyák 22 m-ről a jobb felső sarokba lőtt (0-1).
    58. perc: szöglet után Jerson közeli fejesét Gelei bravúrral hárította.
    72. perc: Kiprich gurított 6 m-ről centiméterekkel mellé.
    79. perc: Kovács lépett ki a jobb oldalon, majd Juhász mellett 8 m-ről a hosszúsarokba lőtt (0-2).
    89. perc: baloldali beadás után Zabundu 5 m-ről célozta meg a kaput, Gelei csak beleérni tudott a labdába (1-2).
    90. perc: egyéni akció végén, Bírót elfektetve, Kiprich 2 m-ről passzolt a kapuba (1-3).

Gyenge színvonalú mérkőzésen a szerencsésebb Tatabánya megérdemelten győzött a gyenge napot kifogó hazaiak ellen.