Lombard FC Tatabánya - Nagykanizsa-LinAir FC 1 : 0 16:30

Lombard FC Tatabánya - Nagykanizsa-LinAir FC 1-0 (0-0)
    sárga lap: Goncalves (54.)

Tatabánya:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma, Virág - Kiss (Tüske, 58.), Árki, Goncalves (Kovács, 69.), Zsivóczky - Nagy (Kiprich, 58.), Vincze

Nagykanizsa:
    Kovács Z. - Pálfi, Popovics, Mikler - Farkas, Agic, Kovács L., Svélecz, Kónya - Papp (Cs. Horváth, a szünetben), Gordian

13. perc: Goncalves átadásával Vincze lépett meg a jobb oldalon, de 16 m-es lövését Kovács Z. kitornázta.
    29. perc: Vincze a 16-oson belül Zsivóczky elé tolta a labdát, de Kovács Z. merész előrevetődéssel hárított.
    50. perc: Vincze pontosan indította a jobb oldalon Kisst, aki 14 m-ről a bal kapufa mellé lőtt.
    70. perc: Farkas jobboldali beadását Gordian 8 m-ről fejelte kapura, Gelei a jobb sarok előtt csípte el a labdát.
    75. perc: Röviden szabadított fel a vendégvédelem, Vincze szemfüles volt, átemelte a labdát a kapus felett, majd 10 m-ről jobb lábbal a hálóba talált (1-0).

A vártnál sokkal nehezebben szerezte meg a 3 bajnoki pontot a Lombard. A rendkívül erős szél meglehetősen zavarta a játékosokat, de végül Vincze kitűnő egyéni alakítása a hazaiak győzelmét jelentette.