Nagykanizsa-LinAir FC - Újpest FC 1 : 1 16:30

Nagykanizsa-Linair FC - Újpest FC 1-1 (0-0)

Nagykanizsa, 3000 néző, V: Szarka
    gólszerzők: Cs. Horváth (55.), illetve Tóth N. (60.)
    sárga lap: Visnovics (9.), Purt (73.), illetve Kovács B. (80.), Kiskapusi (91.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér (Kovács Z. 66.) - Pálfi, Popovics, Mikler - Gordian, Kovács L. (Balogh 61.), Svélecz, Agics, Visnovics - Szabó Z. (Cs. Horváth a szünetben), Purt

Újpest:
    Bíró - Kiskapusi, Kozma, Szlezák - Kovács B., Pető, Dvéri, Lőw, Tóth N. - Terjék (Kopunovics 80.), Tokody (Waltner 61.)

9. perc: Terjék lövése a védőkről Tokody elé pattant, aki 5 m-ről óriási helyzetben az oldalhálót találta el.
    34. perc: Terjék a 16-oson belül szép csellel tisztára játszotta magát, de a hosszú sarokra helyezett lövését Gelencsér nagy bravúrral szögletre tenyerelte.
    55. perc: Svélecz labdájával Mikler húzott el a bal oldalon, pontos beadását a szünetben beállt újonc, Cs. Horváth 7 m-ről egyből a jobb sarokba helyezte (1-0).
    60. perc: Dvéri az alapvonal közeléből pontosan adott középre, és Tóth N. három lépésről a hálóba pörgetett (1-1).

Az Újpest az első félidőben számos lehetőséget elpuskázott. Szünet után kiegyensúlyozottabb lett a játék, egy-egy gól esett mindkét oldalon, így végül igazságos döntetlen született.