Újpest FC - Lombard FC Tatabánya 0 : 1 17:00

Újpest FC-Lombard FC Tatabánya 0-1 (0-0)
    Szőnyi út, 2000 néző, V: Hajdó
    gólszerző: Vincze (56.)
    sárga lap: Kiskapusi (1.), Zimmermann (36.), Szélesi (90.), illetve Árki (81.)

Újpest:
    Bíró - Kovács B., Szlezák, Kiskapusi, Szélesi - Pető, Dvéri, Zimmermann (Csillag, a szünetben), Tóth N. - Waltner (Terjék, 61.), Kovács Z.

Tatabánya:
    Gelei - Hornyák, Mészöly, Szalma, Virág - Kiss (Szentjobbi, 67.)Árki, Goncalves (Kovács A., 70.), Zsivóczky - Nagy (Tüske, 83.), Vincze

5. perc: Hornyák ívelt jobbról középre, Vincze továbbcsúsztatta a labdát és az érkező Zsivóczky 16 méterről, ballal a bal kapufa tövét találta telibe.
    14. perc: röviden szabadított fel a tatabányai védelem, a labda Pető elő került, aki 25 méterről hatalmas bombát zúdított kapura, a labda a jobb kapufáról vágódott a mezőnybe.
    54. perc: a brazil légiós, Goncalves a bal oldalról nagyszerű labdát tálalt Nagy elé, de ő 10 méterről, óriási helyzetben a kivetődő Bíróba lőtt.
    56. perc: Kiss ívelt jobbról középre, Vincze az ötösről kapásból a bal sarokba vágta a labdát (0-1).

A végig szervezettebben, jobban és kulturáltabban futballozó Lombard teljesen megérdemelten szerezte meg a győzelmet a rendkívül enerváltan, csapkodóan játszó Újpesttel szemben.