Nagykanizsa-LinAir FC - Diósgyőri FC 2 : 1 15:00

Nagykanizsa-Linair FC - Diósgyőri FC 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Agic (40. - 11-esből), Papp (86.), illetve Radu (89.)
    sárga lap: Farkas (9.), Svélecz (90.), illetve Lipták (26.), Kunzo (40.), Raican (45.), Kákóczki (65.), Hompoth (68.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Szalai, Mikler - Farkas (Balogh, 76.), Popovics, Agics, Gordian, Pulai (Svélecz, 58.) - Szabó Z., Purt (Papp, 43.)

Diósgyőr:
    Nagy - Kunzo, Harnócz, Hompoth - Szakos, Lipták (Herczku, a szünetben), Radu, Lippai (Vitelki, 55.), Kákóczki (Pozder, 70.) - Raican, Frunza

40. perc: Purt cselezgetett a jobb oldalon, majd befordult a 16-oson belülre, amikor az alapvonal közelében két diósgyőri védő is buktatta. A megítélt büntetőt Agic biztosan értékesítette. (1-0)
    86. perc: Papp-Svélecz összjáték után Papp a visszakapott labdát 12 m-ről ballal lőtte laposan a bal sarokba (2-0).
    89. perc: Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, Szakos gurított Radu elé, aki 25 m-ről a hálóba talált (2-1).

Alacsony színvonalú mérkőzésen a vendégek birtokolták többet a labdát, de a kapura veszélyesebb Nagykanizsa, ha nehezen is, de nyerni tudott.