Kispest-Honvéd FC - MTK Hungária 0 : 2 18:00

Kispest-Honvéd FC - MTK Hungária FC 0-2 (0-1)

Bozsik-stadion, 1000 néző, V: Hanyecz
    gólszerzők: Erős (21.), Schindler (71.)
    sárga lap: Faragó (90.), illetve Szamosi (91.)
    cserék: Szabó A. helyett Füzi (72.), Pintér helyett Szekeres Zs. (84.), Szabó T. helyett Fehér (84.), illetve Madar helyett Egressy (73.), Erős helyett Vörös (86.), Schindler helyett Kenesei (91.)

21. perc: Halmai sarokkal Gusatu elé tálalt, ő egyből Erőst játszotta meg, aki 17 m-ről, ballal félmagasan a jobb sarokba bombázott (0-1).
    35. perc: Halmai hosszú vágta után Madart szöktette a baloldalon, a szélső középre ívelését Illés az ötösről óriási helyzetben a jobb sarok mellé fejelte.
    65. perc: Szabó A. 25 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát, s a bal felső sarokba tartó bombáját Babos csak üggyel-bajjal mentette szögletre.
    71. perc: Halmai átadását Erős a 16-osnál átvette, majd Schindler elé perdített, aki ballal a 11-es pontról a kapu közepébe lőtt (0-2).
    86. perc: a lesre játszó kispesti védők közül Erős lépett ki, még Vezért is kicselezte, egy kissé kisodródva a felső kapufát találta el.

Rendkívül alacsony színvonalú mérkőzésen az MTK úgy nyert a kispestiek otthonában, hogy jószerivel meg sem izzadt a három pontért.