Diósgyőri FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 2 15:00

Diósgyőri FC-Lombard FC Tatabánya 1-2 (1-1)
    Diósgyőr, 4000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Radu (22.), illetve Nagy S. (26.), Szalma (85.)
    sárga lap: Ganea (30.), Hompoth (82.), illetve Goncalves (8.), Süveges (30.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Takács V., Harnócz, Hompoth - Szakos, Herczku, Radu (Lipták 62.), Lippai, Ganea (Kákóczki, a szünetben), Cupik (Konyha, a szünetben), Frunza

Lombard:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma - Süveges, Kovács A., Kiprich (Arany 90.) - Goncalves, Jeremejev (Zsivóczky 58.) - Nagy S., Vincze I. (Füzesi 89.)

20. perc: Harnócz késlekedett a felszabadítással, Kiprich elvette tőle a labdát, Vincze I. elé játszott, de a csatár 14 m-ről nagy helyzetből a jobb sarok mellé gurított.
    22. perc: Szakos 25 m-ről ballal hatalmas erővel a felső lécet találta telibe, a kipattanó labdára Radu érkezett, és 8 m-ről fejjel küldte a földön fekvő Gelei fölött a kapuba közepébe (1-0).
    26. perc: Süveges a bal oldalról, az alapvonal közeléből emelt középre, Nagy S. remek ütemben érkezett, és 6 m-ről a bal alsó sarokba csúsztatott (1-1).
    55. perc: Süveges jobboldali beadását Mészöly közelről fejelte a jobb sarok mellé.
    61. perc: Kákóczki beadását Frunza 10 m-ről lőtte kapura, Szalma az ötösről fejelte ki a labdát.
    66. perc: Kovács A. 22 m-es lövését Nagy Z. vetődve hárította.
    76. perc: Süveges beadását Vincze átlépte, Zsivóczky 6 m-ről a jobb sarok mellé lőtt.
    85. perc: Goncalves balról kanyarított a kapu elé szabadrúgást, Szalma érkezett és előrevetődve, becsúszva közelről a kapu közepébe helyezett (1-2).

Küzdelmes, jóiramú, de csak közepes színvonalú mérkőzést vívtak a csapatok. A diósgyőriek a szünet után elfáradtak, és ezt jól használta ki a rutinos labdarúgókat felvonultató Tatabánya. A vendégek több helyzetet teremtettek, és taktikus játékkal megérdemelten nyertek.