Siófok, 2500 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Kulcsár (41., 72.), illetve Kenesei (10.), Illés (62.)
    sárga lap: Bimbó (23.), Jerson (50.), illetve Szamosi (36.), Erős (40.), Buzsáki (77.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Szabadi, Hanák - Zabundu, Kovács, Grósz, Bédi - Kulcsár (Lukács, 75.), Jerson (Földes G., 73.)

MTK:
    Babos - Komlósi (Horváth Cs., 27., Buzsáki, 77.), Kuttor, Szamosi, Elek - Erős (Schindler, a szünetben), Halmai, Illés - Kenesei, Gusatu, Madar

10. perc: Gusatu kapott labdát a siófoki kaputól 8 m-re, visszagurított az érkező Keneseinek, aki 18 m-ről Bíró kapujába bombázott (0-1).
    41. perc: Kovács szabadrúgását Kulcsár 5 m-ről a hálóba fejelte (1-1).
    49. perc: Horváth 20 m-es lövése a felső lécről vágódott vissza a mezőnybe.
    62. perc: Horváth kényszerítőzött Illéssel a 16-oson belül, a válogatott középpályás először a felső lécre bombázott, majd a kipattanó labdát a hálóba passzolta (1-2).
    72. perc: Bédi futott el a bal oldalon, középre adott, az érkező Kulcsár pedig a kapuba gurított (2-2).
    89. perc: Földes a félpályától egyedül vezette a labdát Babosra, aki a 16-oson belül felszedte a csatár elől a labdát.

A vendégek kétszer is vezettek, de a lelkes siófokiak mindkétszer kiegyenlítették hátrányukat. A hazaiak az utolsó negyedórában a győzelmet is megszerezhették volna.