2018.06.03, 10:32
    Budapest, 2000. március 4., szombat (MTI) - Labdarúgó PNB, 19. forduló:

Ferencvárosi TC-Pécsi MFC 4-1 (3-1)

Üllői út, 4000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Tóth M. (9., 56.), Bárányos (13.), Horváth P. (34.), illetve Puskas (41.)
    kiállítva: Lantos (86.)
    sárga lap: Lakos (59.), illetve Dienes (29.), Varga Ernő (65.), Lantos (83., 86.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Szűcs M., Lakos, Nagy N. - Földvári Cs. (Lászka, 71.), Bárányos, Kovács B. (Lilik, 68.), Vén, Füzi - Horváth P., Tóth M. (Rob, 85.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Földvári T., Németh, Toldi - Varga Ernő, Puskas (Lantos, 79.), Varga Endre (Gálffy, 79.), Király - Gera, Ruskó (Sipos, a szünetben)

9. perc: Földvári húzott el a jobb oldalon, élesen középre lőtt labdáját Tóth M. mellel maga elé tette, majd közvetlen közelről a kapuba lőtt (1-0).
    13. perc: Vén baloldali szögletét Bárányos 8 m-ről a jobb sarokba fejelte (2-0).
    34. perc: Lakos hosszú ívelése után Földvári fejjel maga elé tette a labdát, majd az alapvonalról középre adott, s Horváth P. 10 m-ről a bal sarokba fejelt (3-0).
    41. perc: Varga Ernő beadása átszállt Szűcs M. feje felett, így kerülhetett Puskás elé, aki Szűcs L. mellett laposan a jobb sarokba gurított (3-1).
    56. perc: Füzi balról ívelt középre, Horváth P. megcsúsztatta a labdát, ami Tóth M. elé került, aki 10 m-ről ballal a bal sarokba lőtt (4-1).
    74. perc: Horváth P. a félpályáról indult, mindenkit kicselezett és csak centiméterekkel lőtt a bal sarok mellé.
    86. perc: A Ferencváros kapuja előtt Lakos és a pécsiek egyik cseréje, Lantos csapott össze, a pécsi játékos belerúgott a zöld-fehérek középhátvédjébe, ezért Juhos játékvezetőtől megkapta második sárga lapját és a pirosat.

A Ferencváros végig irányította a játékot és megérdemelt győzelmet aratott.