gólszerzők: Csillag (29., 73.), Terjék (76.), Tóth N. (90. - 11-esből)
    sárga lapok: Bábik (6.), Kádár (67.), illetve Kovács B. (56.)

Vác:
    Hámori - Kovács P. - Kasza, Boda - Vitelki, Kádár, Romanek (Sipeki, 73.), Bábik, Szoboszlai (Szűcs, 87.) - Vén, Ivitz

Újpest:
    Bíró - Tamási - Kiskapusi, Szlezák - Jenei (Babos, 60.), Kovács B., Csillag, Lőw, Tóth N. - Kovács Z., Terjék

19. perc: Terjék 30 méteren keresztül vezette fel a labdát, kicselezte Kaszát, elhúzott Hámori kapus mellett, 7 m-ről lőtt, Kovács P. a gólvonalról mentett.
    29. perc: Kovács B. a 16-os és az oldalvonal közötti területről beadott, Csillag 7 m-ről a késve kimozduló Hámori mellett a jobb felső sarokba lőttt (0-1).
    32. perc: Egyenlíthetett volna a Vác. Bábik beívelését Ivitz a felső kapufára fejelte.
    46. perc: A váci büntetőterületen belül pattogott a labda, Kovács P. kétszer is megpróbált felszabadítani, ám újpesti névrokonához, Kovács Zoltánhoz került a labda, aki lőtt, s a felső kapufát találta el.
    73. perc: Újpesti szögletet követően Csillaghoz került a labda, akinek 21 m-es lövése a bal felső sarokba csavarodott (0-2).
    76. perc: Kovács B. tört előre, Boda mellett Terjékhez passzolt, az újpesti csatár pedig néhány lépésről a kapuba lőtt (0-3).
    90. perc: A váci büntetőterületre betörő Tóth Norbertet Kovács P. felvágta. A jogos 11-est a Tóth N. nagy erővel a kapu jobb oldalába lőtte (0-4).

Az Újpest félórán belül megszerezte a vezetést, ezt követően a váciak a legnagyobb gólhelyzeteiket is kihagyták. Az Újpest megérdemelt győzelmet aratott Vácott.