Szombathely, 1999. december 11., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 17. fordulójában:

Haladás-Milos - Ferencvárosi TC 0-2 (0-1)
    gólszerzők: Horváth P. (30.), Tóth M. (55.)
    sárga lapok: Takács B. (37.), illetve Lakos (38.), Földvári (40., 47.)

Haladás:
    Varga - Takács B. (Nagy G., 85.), Balassa, Simon - Rosca, Nagy Cs., Horváth A., Bodor, Halmosi (Sátori, 69.) - Balog I., Borbély (Sipos, 69.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Lilik, Lakos, Nagy N. - Halgas, Bárányos, Schultz (Baranyai, 54.), Jagodics, Földvári - Tóth M., Horváth P.

7. perc: baloldali támadás végén Schultz fejelt kapura 12 m-ről, majd Tóth M. megcsúsztatta, Vargának azonban sikerült hárítani.
    11. perc: gyors támadás végén Bodor elé került a labda, de 12 m-es félmagas lövését Szűcs vetődve hárította.
    12. perc: Tóth M. a jobbösszekötő helyén ugrott ki, 14 m-es lapos lövése elsuhant a bal alsó sarok mellett.
    15. perc: Földvári bal oldalról beívelt labdáját Horváth P. 5 m-ről fejelte a kapu bal alsó sarka felé, de Vargának nagy bravúrral sikerült szögletre menteni.
    30. perc: baloldali támadás végén Földvári ívelte középre a labdát, Takács B. lefejelte, s a szemfüles Horváth P. 3 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).
    47. perc: Földvári hátulról buktatta Roscát, s a második sárgalapos figyelmeztetés az első profiligás bajnoki mérkőzését játszó Fradi-futballista kiállítását jelentette.
    55. perc: Tóth M. Balassa jóvoltából húzhatott kapura, s 14 m-ről, a balösszekötő helyéről a bal alsó sarokba lőtt (0-2).
    59. perc: ismét Tóth M. előtt nyílt gólszerzési lehetőség. Takács B. hibázott, a csatár kapura vezette a labdát, de 16 m-es lövése a kifutó Varga mellett a bal kapufa tövéről pattant az alapvonalon túlra.
    68. perc: Nagy M. a balszélen vezette fel a labdát, majd középre adott Horváth P. elé, aki 18 m-ről alig lőtt fölé.

Változatos, jóiramú mérkőzésen mindkét csapat nyílt sisakkal játszott. Itt is, ott is voltak gólszerzési lehetőségek, de ezek kihasználásában csak a vendégek jeleskedtek és megérdemelten nyertek.