Lombard FC Tatabánya - Haladás-Milos 1 : 1 13:00

2018.07.15, 11:56 (szerk.: 2018.09.13, 16:00)
    A futbalmanach és a Nemzeti Sport szerint Balassa is kapott lapot.

2018.07.15, 11:56
    Tatabánya, 1999., december 8., szerda (tud) - A labdarúgó PNB 14. fordulójából elhalasztott mérkőzésen:

Lombard FC Tatabánya - Haladás-Milos 1-1 (0-1)
    Tatabánya, 1000 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Füzesi (48.), illetve Borbély (45.)
    sárga lapok: Szalma (91.), illetve Marginean (71.)

Lombard:
    Balogh T. - Szabó V., Mészöly, Szalma - Szentjobbi (Süveges, 52.), Kozma, Kovács A. (Szoboszlai, 85.), Letenyei, Kiss B. - Kiprich, Nagy S. (Füzesi, 27.)

Haladás:
    Varga Z. - Pusztai (Takács, 72.), Balassa, Horváth A., Simon - Rosta, Nagy Cs. (Győrvári, 61.), Bodor, Halmosi - Marginean, Borbély (Sipos, 90.)

18. perc: Letenyei indította a bal oldalon Kiss Bélát, akinek 12 m-es lövésébe Halmosi önfeláldozóan dobta bele magát.
    19. perc: Marginean 18 m-es lövését védte biztosan Balogh.
    26. perc: Kiprich jobb oldali beadását Nagy Sándor 10 m-ről fejelte kapura, Varga biztosan védett.
    32. perc: Kovács Attila bal oldali, 17 m-es, jobb felső sarokra tartó szabadrúgását Varga hárította.
    45. perc: egy kapu előtti kavarodás után Borbély elé pattant a labda, aki 4 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).
    48. perc: Kiss Béla robogott el a bal oldalon, pontos beadását Füzesi közvetlen közelről kotorta a hálóba (1-1).
    65. perc: Süveges átadását Kovács Attila 18 m-ről bombázta kapura, de Varga a jobb alsó sarokba tartó labdát vetődve védte.
    69. perc: Kovács Attila bal oldali szögletét Füzesi 8 m-ről a bal felső sarok fölé fejelte.
    76. perc: Kiprich jobb oldali szabadrúgását Mészöly 6 m-ről fejelte a léc fölé.

Rendkívül mély talajú pályán inkább csak küzdelem volt, a kapuk ritkán forogtak veszélyben. A döntetlen igazságosnak mondható.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2018.07.15, 10:48
    Tatabánya, 1999. november 20., szombat (MTI) - Elmarad a labdarúgó PNB 14. fordulójában Tatabányán a szombaton 13 órára kiírt Lombard FC Tatabánya - Haladás-Milos mérkőzés. A többi helyszínen nincs akadálya az összecsapások megrendezésének.

Tatabányán a pályáról a havat letakarították, de Sóthy András játékvezető a talajt túl mélynek és balesetveszélyesnek ítélte meg, ezért nem engedélyezte a találkozó megrendezését.