2018.06.26, 14:38
    Győr, 1999. november 29., hétfő (tud) - A labdarúgó PNB 15. fordulójában:

Győri ETO FC-Dunaferr SE 2-4 (0-3)
    Győr, 1000 néző, V: Szarka

gólszerzők: Vámosi (53.), Tereny (72.), illetve Tököli (13., 37.), Nagy T. (21.), Nicsenko (89.)
    sárga lap: Markovics (55.), illetve Nicsenko (88.)
    csere: Balla helyett Markovics (a szünetben), Nagy L. helyett Szarvas (82.), illetve Éger helyett Milovanovics (25.), Nagy T. helyett Kóczián (73.), Nicsenko helyett Komódi (90.)

Győr:
    Posza - Böjte, Vámosi, Tereny, Vasas - Nagy L., Csiszár, Kiser, Győri - Balla, Vayer

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger (Milovanovics 25.) - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel, Nagy T., Kiss Gy. - Tököli, Nicsenko

13. perc: Tökölit jó labdával ugratták ki a jobbösszekötő helyén, s a dunaújvárosi csatár 7 m-ről a hosszú sarokba lőtt (0-1).
    21. perc: szép vendégtámadás végén Nagy T. a győri védők között balról, 12 m-ről a bal sarokba gurított (0-2).
    37. perc: formás vendégakció során Tököli 20 m-es lövése a győri kapu jobb oldalába vágódott (0-3).
    44. perc: Nicsenko már Poszát is kicselezte, de hatalmas helyzetben a kapu mellé lőtt.
    53. perc: Jobboldali győri beadás után öt győri támadó volt a dunaújvárosi kapu előtt. A labda végül Vámosi lábáról került a hálóba (1-3).
    72. perc: Nagy lendülettel támadott az ETO, és az egyik akció végén Tereny közelről helyezett a dunaújvárosi kapuba (2-3).
    76. perc: Lengyel 16 m-es emelése a keresztlécről pattant le.
    89. perc: Posza a kapujából kifutva hárított egy dunaújvárosi akciót, a labda Nicsenko elé került, aki távolról emelt a győri kapu bal oldalába (2-4).

Az első félidőben szervezetten és gólratörően játszott a listavezető és megérdemelten szerzett nagy különbségű vezetést. Szünet után feljavult ugyan az ETO teljesítménye, ám összességében a Dunaferr sikere megérdemelt.