Haladás-Milos - Nagykanizsai Olajbányász FC 2 : 0 17:00

Szombathely, 1999. november 27. szombat (tud) - A labdarúgó PNB 15. fordulójában:

Haladás-Milos - Nagykanizsai FC 2-0 (0-0)
    sárga lap: Balassa (69.), Takács B. (77.), Balogh (78.), illetve Kerekes (44.), Pálfi (61.)

Haladás:
    Varga Z. - Nagy G. (Takács B., 68.), Balassa, Horváth A., Simon - Kaj, Rosca, Nagy Cs., Halmosi (Sipos N., 88.) - Balogh, Borbély (Zsirai, 79.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Pálfi (Kovács L., 78.), Panghy, Kónya - Farkas, Zahorecz, Marinkovics (Horváth Z., 73.), Agics, Crnomankovics - Horváth Gy., Kerekes (Szőcze, a szünetben)

22. perc: Balogh indította a jobb szélen Rostát, aki elfutott, majd középre ívelt, és a jó ütemben érkező Halmosi 8 m-ről előrevetődve a kapu fölé fejelt.
    34. perc: Marinkovics átadása után Zahorecz 20 méterről célozta meg a kapu jobb oldalát, de lövése célt tévesztett.
    42. perc: Nagy Cs. a balösszekötő helyén vezette fel a labdát, 18 m-ről kapura lőtt, azonban Kovacsevicsnek vetődve sikerült a jobb oldali kapufára ütni a labdát, amely onnan az alapvonalon túlra pattant.
    46. perc: Rosca 22 m-es, középről leadott lövése a bal kapufa mellett suhant el.
    49. perc: Kaj átadása után Balogh középen kiugrott, de 17 m-es lövése elkerülte a jobb alsó sarkot.
    52. perc: Horváth A. a felezővonaltól vezette fel a labdát, majd Baloghgal játszott össze, aki ügyesen visszagurította a védő elé, ő azonban a kapujából kifutó Kovácsevics felett a jobb alsó sarok mellé emelt.
    69. perc: Horváth A. 26 m-es szabadrúgását Kovácsevics kiöklözte, a védők röviden szabadítottak fel, így ismét a kapu elé került a labda, s Balassa 10 m-ről a hálóba fejelt (1-0).
    76. perc: Takács B. jobb oldalról középre ívelte a labdát Balogh elé, aki kissé kisodródva, 12 m-ről a kapu bal oldalába lőtt (2-0).

A sokkal lendületesebben és gólratörőbben játszó Haladás megérdemelten nyert az inkább védekezéssel törődő Nagykanizsa ellen.