Győri ETO FC - Vác FC-Zollner 1 : 1 18:00

Győr, 3500 néző, V: Szarka
    gólszerzők: Stark (66.), illetve Rob (90.)
    sárga lap: Győri (53.), Stark (70.), illetve Vojtekovszki (71.)

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark, Vasas - Erős, Nagy L. (Gollovitzer, 58.), Győri, Vayer - Sütöri, Markovics (Szarvas - a szünetben)

Vác:
    Hámori - Kasza, Kovács P., Kádár - Vojtekovszki, Bábik (Sipeki, 77.), Nagy T., Vén, Romanek (Rob, 74.) - Füle, Andrássy (Ivitz, 67.)

12. perc: Erős került helyzetbe a váci kapu előtt, lövése azonban a kapu mellé szállt.
    20. perc: Erős jó labdájával Vayer lépett ki a védők között, 10 m-es lövését Hámori szögletre védte.
    24. perc: Erős léc alá tartó lövését Hámori a léc fölé ütötte.
    54. perc: Nagy T. remek labdájával Andrássy került gólhelyzetbe, de elpattant tőle a labda.
    60. perc: Erős 20 m-es lövését Hámori vetődve védte a bal sarok előtt.
    66. perc: Vayer jobboldali szabadrúgása után Stark 5 m-ről fejjel csúsztatott a kapu jobb oldalába (1-0).
    85. perc: Vámosi a győri kapu torkában mentett a gólra éhes Füle elől.
    90. perc: Nagy T. beívelése után Rob fejelt a győri hálóba (1-1).

Alacsony színvonalú mérkőzésen szinte végig mezőnyfölényben játszott az ETO, de a lelkes Vác az utolsó percben egyenlíteni tudott.