Székesfehérvár, 1999. október 30., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 11. fordulójában:

gólszerzők: Lukács (40.), illetve Tököli (15., 80.)
    sárga lap: Korol (43.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Schindler - Dulics, Gőgh (Makrickij, 56.), Árki, Dvéri, Salacz - Lukács, Földes (Szőke, 55.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger (Lengyel - a szünetben) - Zavadszky, Ja:kl, Komódi (Nagy T., 73.), Rósa, Kiss Gy. - Orosz (Nicsenko, 61.), Tököli

15. perc: Rósa indítása után Orosz a bal oldalon szabadon hagyott Tökölit hozta helyzetbe, a csatár 4 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).
    24. perc: Dulics jobb oldali beadását Földes 10 m-ről a kivetődő Rabóczkiba rúgta, a kipattanó labdát pedig az üres kapu fölé lőtte.
    29. perc: Tököli nagy lendülettel belefutott az álló Szalaiba, mindketten elestek, Puhl játékvezető pedig kiállította Szalait.
    40. perc: Gőgh előreívelt labdáját Lukács 5 m-ről fejelte a felső léc alsó részére, a labda onnan pattant a gólvonalon túlra (1-1).
    63. perc: Dvéri 25 m-es szabadrúgását Rabóczki kitűnően védte szögletre.
    76. perc: Nicsenko átadásával Rósa lépett ki a Gázszer-védők között, de 10 m-ről a kapu mellé gurított.
    80. perc: Lengyelt a jobb oldalon szabadon vezette fel a labdát, majd az alapvonal közeléből az ellenkező oldalra ívelt és Tököli 4 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (1-2).

A rangadó nem hozott látványos játékot. A kiállítás után még egyenlített a Gázszer, a szünet után azonban a jelentős fölényben játszó Dunaferr, ha nehezen is, de megszerezte a győztes gólt.