Ferencvárosi TC - Lombard FC Tatabánya 0 : 1 17:00

sárga lap: Lakos (14.), Nagy N. (82.), Kriston (90.), illetve Hornyák (45.), Mészöly (64.)

FTC:
    Szűcs L. - Lilik, Lakos, Jagodics, Mátyus - Kriston, Bárányos (Schultz, 65.), Kovács B. (Kulcsár, 60.), Nagy N. - Tóth M., Horváth

Lombard:
    Gelei - Hornyák, Mészöly, Szalma (Varga, 36.), Virág - Süveges, Kiprich (Kovács A., 71.), Tüske, Letenyei - Nagy S., Kiss (Petres, 63.)

3. perc: Nagy N. hosszú indításával Bárányos került helyzetbe, de kissé kisodródott, s így a bal sarokra tartó lövését Gelei a mezőnybe öklözte.
    13. perc: Nagy S. átadásával a Lombard szlovák légiósa Kiss léphetett ki a védők közül, egészen az ötös sarkáig verekedte magát, ám lövés helyett középre gurított, Szűcs L. pedig vetődve hárított a gólra éhes Nagy S. elől.
    30. perc: Kriston adott be a jobb oldalról, és Tóth M. a balösszekötő helyéről, 13 m-ről alig fejelt a bal sarok mellé.
    45. perc: Tóth M. a jobbösszekötő helyéről, váratlanul lövésre szánta el magát, a jobb alsó sarokra tartó labdáját Gelei ujjheggyel tolta szögletre.
    49. perc: Lakos könnyelműsködött utolsó emberként, Nagy S. elvette tőle a labdát, Kiprichet ugratta ki, akinek lövését Szűcs L. lábbal hárította.
    53. perc: három ferencvárosi vezethette rá a labdát két tatabányai védőre, Kovács B. kiugratta Kristont, aki érthetetlenül, messziről elrúgta a labdát, s Gelei vetődve védett.
    54. perc: Tóth N. 10 m-ről nagy helyzetből az égbe bombázott.
    58. perc: Nagy S. jó ütemben tálalt a kiugró Kiprich elé, a tatabányai játékos-edző még Szűcsöt is kicselezte, majd visszagurított Kiss elé, aki 8 m-ről a kapuba továbbított (0-1).
    70. perc: Horváth ugrott ki a jobbösszekötő helyén, de lövésébe Gelei bravúrral belevetődött, a mezőnybe vágódott róla a labda.

Roppant alacsony színvonalú mérkőzésen az időnként futballt is bemutató Lombard teljesen megérdemelten szerezte meg a három pontot.