Lombard FC Tatabánya - Siófok FC 2 : 1 14:30

Lombard FC Tatabánya-Siófok FC 2-1 (1-1)

gólszerzők: Nagy S. (18.), Kiprich (49.), illetve Zabundu (35.)
    sárga lap: Letenyei (61.)

Tatabánya:
    Gelei - Szabó V. (Hornyák, 14.), Mészöly, Szalma - Kozma, Virág (Zsivóczky, 87.), Letenyei, Tüske (Süveges, 79.) - Kiprich, Nagy S., Kiss B.

Siófok:
    Bíró - Juhász, Csoknay, Szabadi - Grósz (Soós, 75.), Pest K., Kovács B., Sallai, Hanák - Zabundu (Ördög, 78.), Pest R. (Szegletes, 72.)

7. perc: Nagy S. a bal oldalról jól indította az üresen álló Kiprichet, aki 11 m-ről laposan a bal sarok mellé lőtt.
    14. perc: Sallai futott el a bal oldalon, kapu elé ívelt labdáját az erős szél a felső lécre fújta, majd Mészöly felszabadított.
    17. perc: Nagy S. fejjel Kiprichhez tette a labdát, aki 8 m-ről az üres kapu mellé fejelt.
    18. perc: Kiprich remek indítását Nagy S. 10 m-ről a jobb sarokba lőtte (1-0).
    35. perc: Sallai baloldali beadását Zabundu 8 m-ről a kapu bal oldalába helyezte (1-1).
    49. perc: Kozma a balösszekötő helyéről ívelt a kapu elé. Kiprich 10 m-ről fél fordulásból úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a bal kapufáról vágódott a gólvonal mögé (2-1).
    71. perc: Kovács B. beadását Pest K. 6 m-ről fejelte kapura, Gelei óriási bravúrral védett.
    76. perc: Tüskétől került Letenyei elé a labda, aki 10 m-ről a kifutó Bíró mellett a léc fölé lőtt.

Rendkívül hullámzó, sok hibával tarkított mérkőzést láthatott a közönség. A hazaiak jobban akarták a győzelmet, így sikerük megérdemelt.