Győri ETO FC-Gázszer FC 0-1 (0-0)

Győr, 7000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Árki (64.)
    sárga lap: Herczeg (73.), illetve Popovics (18.), Bekő (76.)
    cserék: Balla helyett Szarvas (65.), Rósa D. helyett Nagy L. (74.), Stark helyett Markovics (80.), illetve Földes helyett Simek (63.), Popovics helyett Szekeres (72.)

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark, Salagean - Rósa D., Csiszár, Győri, Vayer - Herczeg, Balla

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Schindler - Dulics, Árki, Dvéri, Bekő, Salacz J. - Földes, Popovics

19. perc: Rósa szép cselekkel tört be a 16-oson belülre a bal oldalon, de 10 m-es lövése elkerülte a bal sarkot.
    23. perc: Vayer 14 m-es lövése szállt el a kapu mellett.
    33. perc: Földes került gólhelyzetbe 10 m-re a győri kaputól, de Posza gyors kifutással mentett.
    34. perc: Árki 23 m-es lövését Posza előrevetődve védte.
    35. perc: Balla 10 m-es fejesét hárította Kövesfalvi.
    37. perc: Csiszár hatalmas szóló végén 7 m-ről lőtt a kapu fölé.
    46. perc: Herczeg egyedül tört a Gázszer kapujára, de 15 m-ről mellé lőtt.
    49. perc: Salagean 25 m-es lövése zúgott el a jobb felső sarok mellett.
    58. perc: Rósa 14 m-ről célozta meg a vendégek kapuját, lövése alig kerülte el a bal sarkot.
    63. perc: Dvéri 18 m-es lövését Posza öklözte a mezőnybe.
    64. perc: Dvéri bal oldali szöglete után Árki a rosszul kimozduló Posza mellett a hálóba fejelt (0-1).
    72. perc: Árki 20 m-es lövését Posza vetődve tolta szögletre.

A forduló rangadójának első félideje gyenge játékot hozott. A szünet után nagyobb lett az iram. A szervezettebben játszó Gázszer elsősorban a szerencséjének köszönheti a győzelmet a számos helyzetet elpuskázó győriek ellen.