Videoton FC Fehérvár - Nyírség-Spartacus FC 1 : 0 17:00

2018.10.09, 12:33
    Székesfehérvár, 1999. május 29., szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 32. fordulójában:

Videoton FC Fehérvár - Nyírség-Spartacus FC 1-0 (1-0)

Székesfehérvár, 2000 néző, V: Dubraviczky
    gólszerző: Kuttor (34.)
    sárga lap: Kiss I. (30.), Horváth Cs. (56.), Kuttor (82.), illetve Azoitei (91.)

Videoton:
    Milinte - Tóth A. (Csordás 38.), Kuttor, Kozma, Schindler - Szalai, Horváth Cs., Nagy L., Zsivóczky (Györök 78.) - Kiss I., Waltner (Filipovics 54.)

Nyíregyháza:
    Celeski - Ács, Nagy S., Szatke, Kiss Gy. - Kondora, Szabó A., Karkusz, Göncz (Kirchmayer 57.) - Novák (László 74.), Baranyi (Azoitei 66.)

3. perc: Novák indítását Tóth A. röviden mentette, Baranyi rácsapott a labdára, 18 m-ről egyből lőtt, Milinte azonban bravúrral szögletre hárított.
    13. perc: Zsivóczky jobboldali szögletét Nagy L. 8 m-ről fejelte kapura, Celeski a veszélyes fejest bravúrral kiütötte.
    21. perc: Horváth Cs. a 16-os baloldali sarkáról szabadrúgásból nagy lövést zúdított kapura, Celeski a mezőnybe öklözte a labdát.
    34. perc: Horváth Cs. baloldali szögletét Kozma az ötösön megcsúsztatta, és a labda Kuttorról két lépésről vágódott a kapuba (1-0).
    56. perc: Zsivóczky jobboldali szögletét Kiss I. csúsztatta tovább, Filipovics azonban egy méterről a baloldali kapufára fejelte a labdát.
    61. perc: Kondora vezette fel a labdát a jobb oldalon, középen Baranyi teljesen szabadon várta, Kuttor azonban az utolsó pillanatban jól lépett közbe és róla a mezőnybe vágódott a labda.
    67. perc: Szabó A. távolról ívelt előre, Milinte a 16-osnál Azoitei elől öklözte mezőnybe a labdát.
    75. perc: Nagy L.-Kiss I. összjáték után Kiss 10 m-ről gólhelyzetben elhamarkodottan lőtt kapu mellé.
    90. perc: Nagy lövése Kuttorról kipattant, László ismételhetett, 14 m-ről lőtt kapura, Milinte azonban bravúrral védett.

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a Videoton többet támadott, és több helyzetéből egyet kihasznált. Megérdemelten győzött.