Vác FC-Zollner - Vasas Danubius Hotels 1 : 1 17:00

2018.10.09, 14:48
    Vác, 1999. május 29., szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 32. fordulójában:

Vác FC-Zollner - Vasas Danubius Hotels 1-1 (0-0)

Vác, 1000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Maczó (64. - öngól), illetve Váczi (65.)
    sárga lap: Vojtekovszki (14.), illetve Váczi (43.), Tóth A. (64.)

Vác:
    Hámori - Nagy P. - Nyikos (Vitelki, 78.), Lévai, Udvari - Sipeki, Vojtekovszki, Romanek (Bábik, 51.) - Rob, Füle, Kopunovics (Vén, 35.)

Vasas:
    Végh - Mónos, Galaschek, Tóth A., Maczó - Farkasházi, Zombori, Szilveszter (Gricajuk, 86.) - Váczi, Sowunmi, Pál Z. (Aranyos, 60.)

8. perc: Mónos a jobbszélen szabadon vehette át a labdát, kapura tört, lövése centiméterekkel kerülte el a hazaiak kapuját.
    12. perc: Sowunmi kapott labdát a váciak 16-osán belül, 5 m-ről lőtt, de Hámori bravúrosan, lábbal védett.
    32. perc: Mónos indította a 16-os vonalán álló Sowunmit, ő egy cselt csinált, s 14 m-ről a keresztlécet találta telibe.
    48. perc: Zombori indította Váczit, aki egyedül vezethette volna kapura a labdát, de ehelyett Hámori kezébe emelte.
    58. perc: Lévai a jobbösszekötő helyén álló Vojtekovszkihoz tálalt, a hazaiak középpályása centiméterekkel a kapu fölé emelt.
    62. perc: Nagy Tibor jobboldali, szöglettel felérő szabadrúgása után egy váci> kísérletet követően a labda Sowunmin megpattanva a kapuba vágódott (1-0).
    65. perc: Aranyos beadását Váczi 3 m-ről Hámori kapujába vágta (1-1).

Az első félidőben Mónos felfutásai és Sowunmi lövései veszélyeztették a hazaiak kapuját. Miután a második félidőben Csank János edző már csapata teljes bal oldalát lecserélte, vezetéshez jutott a Vác. A Vasas azonban egy percen belül egyenlíteni tudott. Ezt követően az alacsony színvonalú mérkőzésen már nem változott az eredmény.