Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Dunaferr SE 0 : 1 16:35

2018.11.29, 10:41
    Zalaegerszeg, 1999. május 15., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 30. fordulójában:

Zalahús ZTE FC - Dunaferr SE 0-1 (0-0)

Zalaegerszeg, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Tököli (56.)
    sárga lap: Tököli (65.)

Zalahús ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I. (Molnár B., 58.), Strasser (Németh, 72.), Filó - Szőke, Szabó II., Arany (Gál, 58.), Casoltan - Sebők, Ferenczi

Dunaferr:
    Bita - Milovanovics, Salamon, Dudás - Zavadszky, Ja:kl, Rósa (Cseke, 81.) - Nagy T. (Jeremejev, 70.), Lengyel - Kóczián (Tököli, 52.), Nicsenko

4. perc: Zavadszky 22 m-es lövését biztosan fogdta Vlaszák.
    13. perc: Egy lövés Bitáról kipattant, Sebők rajtolt a labdára, de beadásáról lemaradtak a társak.
    18. perc: Lengyel lépett ki egyedül, de 14 m-ről óriási helyzetben Vlaszákba lőtt.
    30. perc: Casoltan beadása tiszta helyzetben találta Szőkét, aki 8 m-ről Bita ölébe fejelt.
    33. perc: Szőke beadását Casoltan visszafejelte, de Ferenczi elől szögletre tisztáztak, majd a sarokrúgást követően Arany hibázott nagy helyzetben.
    36. perc: A védőkről Arany elé pattant a labda, aki lövésével a környező fákat találta el.
    42. perc: Nicsenko 10 m-es lövését biztosan fogta Vlaszák.
    45. perc: Egy jobb oldali szöglet után Strasser 7 m-ről fejelt a bal felső sarok mellé.
    53. perc: Sebők 23 m-ről lőtt a jobb felső sarok mellé.
    56. perc: Tököli cselezte ki a ZTE teljes védelmét, és a kifutó Vlaszák mellett 12 m-ről a bal alsó sarokba gurított (0-1).
    57. perc: Casoltan 10 m-es lövését a kapufa segítségével hárította Bita.
    66. perc: Zavadszky beadását Kocsárdi kis híján saját kapujába talpalta, a másik oldalon Filó 17 m-ről bombázott a léc fölé.
    87. perc: Tököli beadását Vlaszák kivetődve mentette Nicsenko elől.

Alacsony színvonalú, közepes iramú találkozón a vendégcsapat 15 percen át jól játszott, a hazaiak továbbra is formán kívül vannak, így a vendégek a frissen beállt Tököli gólt hozó villanása után megérdemelten vitték el a három pontot.