Debreceni VSC-Epona - Haladás-Milos 1 : 1 17:00

2018.06.14, 20:28
    Debrecen, 1999. május 15., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 30. fordulójában:

DVSC-Epona - Haladás-Milos 1-1 (0-1)
    Debrecen, 3000 néző, V: Hanyecz
    gólszerzők: Sabo (47.), illetve Nagy (35.)
    sárga lap: Gojan (81.), illetve Kocsis (14.), Zugor (43.), Bonchis (75.)

DVSC-Epona:
    Téglási - Gojan - Vadicska, Sándor, Pető - Dombi, Böőr, Kovács N. (Siklósi, 46.), Szatmári (Bernáth, 46.) - Sabo (Csehi, 79.), Ilea

Haladás:
    Takács - Zugor - Varga, Horváth, Tóth - Fehér (Sátori, 89.), Bonchis, Nagy Cs., Vidóczi (Árgyelán, 77.) - Balogh, Kocsis (Bodor, 59.)

18. perc: Sándor indította Dombit, aki lefutott az alapvonalig, majd középre emelt, Ilea érkezett, s előrevetődve fejelt, alig valamival a bal sarok mellé.
    30. perc: Bal oldali hazai szöglet után Gojan fejelt Ileához, ő pedig Szatmárihoz passzolt, aki 17 m-ről lőtt mellé.
    33. perc: Szatmári Ileát játszotta meg a bal oldalon, a román játékos a 16-oson belülre érve a földbe rúgott, így oda lett a lehetőség.
    35. perc: Bonchis remekül ment el a jobb oldalon, kicselezte a kapujából kifutó Téglásit, majd középre gurított, Nagy pedig néhány lépésről a kapuba passzolta a labdát (0-1).
    47. perc: Bernáth szerzett labdát a jobb oldalon, Dombihoz passzolt, ő továbbgurított Sabónak, aki 14 méterről Takács mellett a kapu bal oldalába lőtt (1-1).
    48. perc: Ilea lőtt a 16-os jobb oldaláról, Takács szögletre mentett, a beívelés után Bonchis ért szerencsétlenül a labdához, kis híján öngólt vétett, de fejese a felső léc fölött hagyta el a játékteret.
    65. perc: Haladás-akció végén Nagy lőtt 18 m-ről, Téglási biztosan védett.
    85. perc: Bernáth jobb oldali emelését Gojan csúsztatta tovább, Vadicska fordulásból lőtt, alig valamivel a jobb sarok mellé.

Elképesztően gyenge színvonalú mérkőzésen a Debrecen szinte csak a második félidőben futballozott igazán, így a Haladás - amennyiben helyzeteit kihasználja - győzhetett volna.