Balaton TV-Siófok - Haladás-Milos 1 : 0 18:00

2018.12.28, 18:19
    Siófok, 1999. május 5. szerda (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 28. fordulójában:

Balaton TV-Siófok - Haladás-Milos 1-0 (0-0)

Siófok, 1000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerző: Szabó Z. (52.)
    sárga lap: Csoknay (14.), Sallai (65.), Bimbó (75.), Perger (88.), illetve Jakoba (25.)

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, Sallai, László - Kovács B., Ördög (Soós 65.), Csoknay, Perger - Lukács (Bozsér 75.), Szabó Z. (Szabadi 88.)

Haladás:
    Takács - Horváth A., Tóth N. (Nagy Cs. a szünetben), Balogh, Zugor - Balassa, Bonchis, Kovács, Jakoba (Fehér 58.) - Tóth P., Kocsis (78.), Jovanovics

7. perc: Kovács pattogós lövését Posza nagy nehezen tudta a sarokból kiütni.
    15. perc: Balogh erős lövését a kapufa segítségével hárította Posza.
    16. perc: Korszerű hazai támadás után Ördög a kapu torkából lőtt mellé.
    18. perc: Kovács B. távoli szabadrúgását Takács csak nagy bravúr árán védte.
    26. perc: Gyors siófoki akció után Lukács közvetlen közelről a kapufát találta telibe.
    38. perc: Kovács erős lövését hárította Takács.
    40. perc: Kimaradt a legnagyobb helyzet: Ördög a kapu torkából emelt kapu fölé.
    52. perc: Lukács elfutott a jobbszélen, nagyszerű beadását Szabó kapásból a bal alsó sarokba vágta (1-0).
    70. perc: Újabb siófoki támadás futott a pályán, de most Szabó Z. 10 m-ről a kapusba lőtt.
    76. perc: Szabó Z. növelhette volna a Siófok előnyét, de közelről a kapusba emelt.
    84. perc: Majdnem kiegyenlített a vendégcsapat: Jovanovics 3 m-ről lőtt kapu mellé.

A végig jóiramú és változatos mérkőzésen a támadások sokaságát vezető hazai csapat némi szerencsével több góllal is megnyerhette volna a mérkőzést.