Vasas Danubius Hotels - Gázszer FC 2 : 0 17:00

2019.01.01, 12:34
    Budapest, 1999. április 17., szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 25. fordulójában:

Vasas Danubius Hotels - Gázszer FC 2-0 (2-0)

Fáy utca, 1500 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Zombori (5.), Juhár (45.)
    sárga lap: Aranyos (71.), illetve Király (39.), Medvid (51.)

Vasas:
    Végh - Mónos, Gricajuk, Juhár, Maczó - Farkasházy, Galaschek, Zombori (Herczeg, 62.), Aranyos - Váczi, Koltai (Nyerges, 75.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai (Urbonas, 80.) - Korol, Bekő, Dulics - Salacz J., Dvéri, Zimmermann, Medvid - Földes, Király (Tiber - a szünetben)

5. perc: Zombori balról, 25 méterről bombázott a jobb alsó sarokba (1-0).
    15. perc: Farkasházy - hasonlóan Zomborihoz - 20 m-ről lövésre szánta el magát, a labda alig suhant el a vendégek kapuja mellett.
    22. perc: Medvid gurított Dvéri elé, akinek 10 méteres lövése után Gricajuk lábáról pattant az alapvonalon túlra a labda.
    36. perc: Dvéri távolról próbálkozott, 25 méteres veszélyes lövését Végh bravúrral hárította.
    38. perc: Végh Földes öt méterről leadott lövését védte lábbal.
    45. perc: Farkasházy bal oldali szöglete után Juhár megelőzte a vendégek védőit, s az ötös bal oldali sarkáról védhetetlenül fejelt a léc alá (2-0).
    52. perc: Salacz J. ívelt jobbról középre. Földes hét méterről fejelhetett, Végh újra bravúrosan mentett.
    82. perc: Farkasházy került nagy helyzetbe, de 14 méterről Kövesfalviba lőtte a labdát.
    86. perc: Dvéri 20 méterről bombázott, Végh ujjheggyel tolta a keresztléc fölé a labdát.
    90. perc: Urbonas passzolt Medvid elé, aki tiszta helyzetből, 10 méterről fölé lőtt.

A mozgalmas, közepes színvonalú mérkőzésen a Vasas megérdemelt győzelmet aratott a második félidőben jelentős mezőnyfölényben játszó, de gyermeteg támadójátékot nyújtó vendégek ellen.