Győri ETO FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 0 19:00

2019.01.02, 12:40
    Győr, 1999. április 10., szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 24. fordulójában:

Győri ETO FC - Zalahús ZTE FC 1-0 (1-0)

Győr, 12 000 néző, V: Tóth
    gólszerző: Korsós (5.)
    sárga lap: Kocsárdi (24., 90.), Filó (78.)
    kiállítva: Kocsárdi (90.)
    cserék: Zahorán helyett Bognár (67.), Balla helyett Szarvas (70.), illetve Babati helyett Szőke (58.), Csóka helyett Németh (65.), Somfalvi helyett Arany (82.)

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Zahorán, Csiszár, Somogyi, Salagean - Baumgartner, Balla, Vayer

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Csóka, Szabó I., Filó - Babati, Molnár, Kocsárdi, Somfalvi - Sebők, Ferenczi, Casoltan

5. perc: Csiszár az alapvonalnál jó csellel becsapott egy zalaegerszegi védőt, középre ívelt, az érkező Korsós 6 méterről a kapuba fejelt (1-0).
    11. perc: Sebők megiramodott a bal oldalon, középre lőtte a labdát, Molnár merész kivetődéssel tisztázott a ex-győri Ferenczi elől.
    22. perc: Vayer bal oldali beadása után Baumgartner került gólhelyzetbe, de 8 méterről Véghbe fejelt.
    33. perc: Baumgartner indította a jobb szélen az előretörő Lakost, aki alig lőtt a léc fölé.
    46. perc: Molnár a győri 16-osnál lefejelte a labdát Ferenczi elé, aki 8 méterről csúnyán mellé lőtt.
    49. perc: Molnár 16 méteres lövése a jobb oldali kapufáról vágódott vissza a mezőnybe.
    65. perc: Salagean 30 méterről lövésre szánta el magát, a labda alig kerülte el a zalaegerszegi kaput.
    68. perc: Somfalvi baloldali beadását Sebők 10 méterről kapásból rálőtte, de a labda célt tévesztett.
    72. perc: Somfalvi lábában volt az egyenlítési lehetőség, de a zalaegerszegi játékos 10 méteres lövése elakadt Molnár-kapusban.
    78. perc: Szarvas került óriási helyzetbe a 16-osnál, de elügyetlenkedte a kínálkozó lehetőséget.

A győriek csak a megszerzett három bajnoki pontnak örülhetnek maradéktalanul, a mutatott játéknak kevésbé, a vereséget nem érdemlő Zalaegerszeg ellenében.