Gázszer FC - Dunaferr SE 3 : 0 17:00

2019.01.02, 11:42
    Akasztó, 1999. április 10., szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 24. fordulójában:

Gázszer FC - Dunaferr SE 3-0 (1-0)

Akasztó, 1000 néző, V: Kis B.
    gólszerzők: Milovanovics (43., öngól), Király P. (62.), Földes (89.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai, Korol, Bekő - Salacz J., Dulics, Dvéri, Zimmermann, Medvid - Simek (Földes, 60.), Király (Tiber, 80.)

Dunaferr:
    Nota - Éger, Salamon, Milovanovics - Rósa H. (Lengyel, a szünetben), Ja:kl, Dudás (Vaskó, a szünetben) - Zavadszky (Javrouian, 60.), Jeremejev, Nagy T. - Nicsenko

5. perc: Nagy T. bal oldali beadását Dulics vágta ki szögletre Nicsenko elől.
    7. perc: Zimmermann lőtt 14 méterről mellé.
    13. perc: Dvéri 30 méteres szabadrúgását Nota szögletre tolta.
    28. perc: Zavadszky 5 méteres lövése után a labdát Kövesfalvi Jeremejev elé ütötte, aki 8 méterről ismételt, Dulics szögletre mentett.
    31. perc: Rosa beadását Nicsenko ollózva, 9 méterről küldte kapura, Kövesfalvi csak másodszorra tudta megfogni a labdát.
    41. perc: Jeremejev bal oldali beadását Nagy T. 5 méterről az oldalhálóba lőtte.
    43. perc: Zimmermann indította Simeket, aki 10 méterről kapura lőtt, és a menteni igyekvő Éger és Dudás között a labda Milovanovicsról pattant a hálóba (1-0).
    49. perc: Medvid hosszú indítását Salacz 8 méterről lőtte kapura, Nota bravúrral védett.
    56. perc: Király 22 méteres lövése fölé szállt.
    62. perc: Szalai beadását az érkező Király 10 méterről a kapu bal oldalába lőtte (2-0).
    80. perc: Nicsenko 5 méterről fölé emelt.
    84. perc: Nota rövid kirúgását Földes 10 méterről lőtte kapura, a kapus bravúrral védett.
    89. perc: Zimmermann saját térfeléről indította Földest, aki Salamon kíséretében betört a 16-oson belülre, kicselezte Notát és 6 méterről az üres kapuba gurított (3-0).

Az első félidő után a Dunaferrnek még volt esélye, hogy talpraálljon, de a a folytatásban is nehézkesek voltak a dunaújvárosiak és a Gázszer teljesen megérdemelten győzelmet aratott.