Vác FC-Zollner - Debreceni VSC-Epona 1 : 1 17:00

2018.06.10, 13:46
    Vác, 1999. április 7., szerda (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 23. fordulójában:

Vác FC-Zollner - DVSC-Epona 1-1 (1-0)
    Vác, 1000 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Füle (33.), illetve Ilea (60. - 11-esből)
    sárga lap: Nyikos (60.), Kovács P. (60.), illetve Gojan (49.), Szatmári (55.), Bagoly (58.)

Vác:
    Hámori - Nagy T. - Lévai, Kasza - Vojtekovszki, Vén, Kovács P. (Romanek, 70.), Vitelki, Nyikos (Bábik, 70.) - Füle, Horváth P.

Debrecen:
    Téglási - Vadicska, Gojan, Pető - Bőör, Sándor Cs., Kovács N., Szatmári (Bodnár, 78.) - Sabó (Siklósi, 90.), Dombi (Bagoly, 9.), Ilea

33. perc: Füle a védők közül kilépett, észrevette, hogy Téglási kapus kimozdult, s fölötte a hálóba emelte a labdát (1-0).
    37. perc: Az előremerészkedő Sándor Cs. 4 méterről Hámoriba lőtt, majd a kipattanó labdát Ilea fejelte kapura, ám kimaradt a lehetőség.
    43. perc: Vojtekovszki 18 méteres szabadrúgása centiméterekkel süvített el a keresztléc fölött.
    46. perc: Füle indította Vitelkit, aki a kaputól 3 méterre jobbkülsővel, ügyetlen mozdulattal elrúgta a labdát, Gojan pedig a gólvonalról felszabadított.
    60. perc. Vadicska beadását Sándor Cs. továbbcsúsztatta Bagolyhoz, akit Kovács P. a büntetőterületen belül felvágott. A 11-est Ilea a bal alsó sarokba lőtte (1-1).
    63. perc: Horváth P. Füléhez továbbított, aki ballal, 15 m-ről kapura lőtt, ám Téglási bravúrral kiütötte a labdát.

Az első félidőben a Vác támadott valamivel többet, aminek félóra múltán gól lett az eredménye. Ezután azonban a hazaiak visszavettek a lendületükből, ezért sportszerű, ám alacsony színvonalú mérkőzésen megérdemelt döntetlen született.