Gázszer FC - Videoton FC Fehérvár 0 : 0 17:00

2019.01.15, 19:16
    Akasztó, 1999. április 3., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 22. fordulójában:

Gázszer FC - Videoton FC Fehérvár 0-0

Akasztó, 2500 néző, V: Hanyecz
    sárga lap: Dulics (17.), Korol (32.), Róth (57.), Szalai (61.), illetve Schindler (16.), Nagy L. (30.), Róth (57.), Györök (58.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Dulics, Szalai, Salacz J. - Simek, Korol, Dvéri, Zimmermann, Medvid (Móri, 76.) - Földes (Király, 60.), Tiber

Videoton:
    Milinte - Kuttor, Kozma, Schindler - Tóth A., Nagy L. (Filipovics, 58.), Horváth Cs., Györök (Szilágyi, 74.), Mikóczi (Kiss I. - a szünetben) - Róth, Waltner

15. perc: Földes cselezte végig magát a Videoton védőin, de nyolc méterre a kaputól - a lövés pillanatában - Kozma szerelte őt.
    17. perc: Az első Videoton-szöglet után Waltner az ötösről a földre fejelte a labdát, Kövesfalvi nagy bravúrral védett.
    25. perc: Tóth A. a jobb összekötő helyéről, három szép csel után, alig csavarta a labdát a jobb kapufa mellé.
    30. perc: Nagy L. hátulról buktatta a meglóduló Dvérit, Hanyecz játékvezető megkegyelmezett neki, csak a sárga lapot mutatta fel. A sértett szabadrúgása után Milinte csak nagy nehezen hárított.
    37. perc: Tiber visszagurított labdáját Medvid a tizenhatosról a bal kapufára lőtte.
    62. perc: Dulics kiugrott, középre gurított labdája azonban nem talált csapattársat.
    63. perc: Korol 25 méterről leadott lövését védte Milinte.
    74. perc: Róth 22 méteres szabadrúgása után kapu fölé vágódott a labda.
    81. perc: Róth elé került a labda az ötös sarkán, de Dulics tisztázott.
    82. perc: Róth lőtt 10 méterről ballal a balösszekötő helyéről, a keresztlécről kipattanó labdát Waltner 3 méterről fejelte a kapu fölé.

Nehezen lehetne eldönteni, hogy melyik csapat érdemelt volna győzelmet, így aztán - valószínűleg egyik sem.