Vác FC-Zollner - Balaton TV-Siófok 0 : 2 17:00

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 10:20
    SÁRGA LAP: Bimbó (Sipeki buktatásáért) a 80. percben

80. perc: Sipeki cselezgetett a vendégek tizenhatosa előtt, amikor a kaputól 17 méterre Bimbó buktatta. A szabadrúgást Vojtekovszki végezte el, s jobblábas lövése után a bal oldali kapufa külső éléről pattant mellé a labda.

Nemzeti Sport
    1999.03.21

2019.01.16, 12:32
    Az MTI szerint Bimbó helyett Győri kapott lapot.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Vác, 1998. március 20., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 21. fordulójában:

Vác FC-Zollner - Siófok FC 0-2 (0-0)
    Vác, 2000 néző, V: Tóth V.

gólszerző: Nagy T. (öngól, 58.), Kovács B. (62.)
    sárga lap: Győri (80.)

Vác:
    Hámori - Nagy T. (Bábik, 65.) - Kasza, Nyikos - Vojtekovszki, Kovács P., Vitelki (Sipeki, a szünetben), Vén, Romanek - Horváth P., Rob (Andárssy, a szünetben)

Siófok:
    Posza - Bimbó - Juhász T., Szabadi (Kun, 36.) - Csoknai, Kovács B., Sallai, Győri, László - Ördög (Soós, 73.), Szabó Z. (Pest K., 89.)

12. perc: László Ördögöt indította, a siófoki csatár az alapvonalig vezette a labdát, beadását Sallai kapura lőtte, Hámori szögletre hárított.
    58. perc: Kaszától Győri elvette a labdát a balösszekötő helyén, kapura tört, s lövése Nagy T. hátáról a kapujából kiinduló Hámori fölött a hálóba hullott, öngól (0-1).
    62. Ördög indította Kovács Bélát, aki kapura tört, először Hámorit találta el, de a kipattanó labdát 14 méterről már belőtte (0-2).

A hazai együttes nem találta a siófoki területvédekezés ellenszerét. A vendégek kihasználták a váci védők egyik hibáját, majd öt percen belül újabb gólt szereztek, ezzel megérdemeltek vitték el a három pontot.