III. Kerület FC-Auto Trader - Videoton FC Fehérvár 1 : 2 14:00

2019.01.17, 13:24
    Budapest, 1999. március 15. hétfő (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 20. fordulójában:

III. Kerület FC - Videoton FC Fehérvár 1-2 (1-2)
    Hévízi út, 3000 néző, V: Bede

gólszerzők: Tordai (43.), illetve Waltner (10.). Nagy L. (28.)
    sárga lap: Pálfi (53.), illetve Mikóczi (23.), Schindler (29.), Kiss I. (58.), Vancsa (75.)

III. Kerület:
    Kiss Sz. - Vincze - Gáspár, Filó - Kovács N., Lendvai (Lázár, 13.), Tordai (Sági, 64.), Kilik, Pálfi - Wukovics, Juhos (Gyura, a szünetben)

Videoton:
    Milinte - Kozma - Kuttor, Schindler - Szalai (Györök, 89.), Nagy L., Horváth Cs., Vancsa, Mikóczi - Kiss I., Waltner (Mester, 70.)

8. perc: egy gyors vendégtámadás végén Kiss I. emelt kapura 8 méterről, Kiss Sz. azonban védett.
    10. perc: bal oldali Videoton-szöglet után Szalai lőtt jobbról, 12 méterről, Waltner beleért a labdába és testéről, 2 méterről a hazaiak kapujába pattant a játékszer (0-1).
    17. perc: Pálfi ívelt be jobbról szögletet, Filó 5 méterről fejelhetett, a labda alig kerülte el a bal alsó sarkot.
    28. perc: Kuttor lőtt jobbról középre, Kiss I. a 16-os vonaláról pontosan gurított Nagy L. elé, aki 18 méterről a jobb alsó sarokba bombázott (0-2).
    35. perc: egy hazai akció végén Wukovics került jó helyzetbe, de balról, 14 méterről leadott lapos lövését Milinte hárította.
    43. perc: Juhos ellen szabálytalanságot követtek el a középpályán, a játékvezető előnyszabályt alkalmazott, mivel a labda Wukovics elé került. A hazaiak csatára egyből középre lőtt, s Tordai 14 méterről a bal alsó sarokba talált (1-2).
    66. perc: Kozma ívelt be jobbról szabadrúgást, Kuttor 7 méterről a keresztlécre fejelte a labdát.
    67. perc: hatalmas tüzijáték alakult ki a vendégek kapuja előtt: Wukovics, Sági és Pálfi is gólt lőhetett volna, de cselezésbe bonyolódtak, így a vendégvédők felszabadítottak.
    83. perc: Nagy L. cselezte magát tisztára, 12 méterről, középről leadott lövését a hazaiak kapusa bravúrral hárította.

Változatos mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megérdemelt győzelmet aratott.