Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Gázszer FC 2 : 0 17:00

2019.01.21, 12:25 (szerk.: 2019.01.23, 15:58)
    Az MTI nem jelzi Casoltan lapját, a Nemzeti Sport viszont igen.

2019.01.21, 12:24
    Zalaegerszeg, 1999. március 6., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 19. fordulójában:

Zalahús ZTE FC - Gázszer FC 2-0 (1-0)
    Zalaegerszeg, 10 500 néző, V: Kis B.

gólszerzők: Sebők (45.), Arany (83.)
    sárga lap: Kocsárdi (32.), illetve Simek (40.), Szalai (74.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Strasszer, Filó - Szőke (Babati, 80.), Szabó II. (Csóka, 77.), Molnár B., Németh (Arany, 62.) - Sebők, Ferenczi, Casoltan

Gázszer:
    Kövesfalvi - Dulics, Szalai, Bekő - Simek, Urbonas, Dvéri (Móri, 70.), Korol, Medvid (Tulák, 77.) - Földes, Tiber (Király, 55.)

6. perc: Sebők J. 18 méteres lövését tenyerelte ki Kövesfalvi.
    23. perc: Simek jobb oldali beadása a felső lécről Medvid elé pattant, aki nyolc méterről mellé lőtt.
    36. perc: Vlaszák kapujából messze kifutva mentett Medvid elől.
    42. perc: Simek 22 méterről lőtt az oldalhálóba.
    43. perc: Sebők szögletét Németh alig csúsztatta a bal sarok mellé.
    45. perc: Sebők 18 méteres szabadrúgása után, a szétugró sorfal között utat találó labda a bal alsó sarokba vágódott (1-0).
    51. perc: Korol elől mentett lábbal Vlaszák, messze kifutva a kapujából.
    54. perc: Németh beadását Ferenci megcsúsztatta, de Sebők tíz méterről a bal kapufát találta el.
    60. perc: Sebők lépett ki, de a kifutó Kövesfalviba lőtt.
    63. perc: Casoltan buktatta Királyt a tizenhatoson belül, 11-es. Dvéri büntetőjét Vlaszák szögletre tenyerelte.
    70. perc: Ferenc indításával Sebők lépett ki, de a felső lécre emelt.
    83. perc: Arany előbb Kövesfalviba lőtt, majd a szögletrúgást követően a védőkről lepattanó labdát a bal alsó sarokba bombázta (2-0).

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a Gázszer a mezőnyben egyenrangú ellenfele volt a hazaiaknak, de a ZTE több gólhelyzetéből kettőt kihasznált, így megérdemelten szerezte meg a három pontot.