Siófok FC - Újpest FC 0 : 2 15:35

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 10:46
    SÁRGA LAP: Fehér (Csoknay felvágásáért) a 27., Pest K. (Tóth N. lerántásáért) a 31., Juhász (Fehér buktatásáért) a 44., Urbán (reklamálásért) a 71., Pető T. (Pest K. buktatásáért) a 89., Soós (Tóth N. meglógásáért) a 90. percben

Nemzeti Sport
    1999.02.28.

2019.01.22, 11:02
    Az MTI nem jelzi Juhász lapját.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Siófok, 1999. február 27., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 18. fordulójában:

Siófoki FC - Újpest FC 0-2 (0-1)
    Siófok, 4000 néző, V: Bede

gólszerzők: Korsós (32.), Kovács Z. (56.)
    sárga lap: Pest K. (31.), Soós (90.), illetve Fehér (25.), Urbán (70.), Pető (89.)

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, László - Ördög, Kovács B., Csoknyay (Lukács 55.), Győri, Kun (Szabadi 66.) - Pest K., Szabó Z. (Soós 80.)

Újpest:
    Bíró - Szekeres, Urbán, Szlezák (Tamási 15.) - Jenei, Pető, Fehér, Szanyó, Tóth N. - Kovács Z. (Kopunovics 85.), Korsós A. (Herczeg 75.)

32. perc: Szanyó 18 m-es szabadrúgása után a védőkről lepattant a labda, Korsós közelről a bal alsó sarokba gurított (0-1).
    38. perc: Egyenlítési lehetőséget szalasztott el a Siófok: Kovács B. átadását követően Ördög az ötösről, teljesen tiszta helyzetben fölé bombázott.
    56. perc: Fehér indította Korsóst, a csatár lefutotta a védőket, beadásából Kovács Z. elegánsan helyezett a bal alsó sarokba (0-2).

Nagyszerű talajú pályán jó iramú mérkőzést vívott a két csapat. A helyzeteit jobban kihasználó fővárosi együttes megérdemelte a három pontot.