Gázszer FC - Győri ETO FC 0 : 2 16:00

2019.01.22, 11:14
    Akasztó, 1999. február 27., szombat (tud.) - Labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 18. fordulójában:

Gázszer FC - Győri ETO FC 0-2 (0-1)
    Akasztó, 3500 néző, V: Tóth V.

gólszerzők: Korsós (43.), Somogyi (81.)
    sárga lap: Lakos (24.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Dulics, Salacz J. (Mori, 75.), Salacz Z. - Simek, Dvéri, Bekő, Medvid (Földes, 45.) - Király, Tiber

Győr:
    Baji - Lakos - Korsós, Stark - Mracskó, Csiszár, Somogyi, Salagean - Baumgartner, Balla (Lazar, 60.), Vayer (Szarvas, 86.)

9. perc: Balla ugrott ki a jobbösszekötő helyén, de szerelték a Gázszer védői. Négy perc múlva Korsós a jobbösszekötő helyéről ballal lőtt, Kövesfalvi vetődve hárított.
    37. perc: Baumgartner futott a kapu felé, de Kövesfalvi felszedte előle a labdát.
    43. perc: Baumgartner jobb oldali beadása után Korsós 10 méterről a kapu bal felső sarkába fejelt (0-1).
    54. perc: Somogyi átadásából Balla az ötös jobb oldaláról az oldalhálóba vágta a labdát.
    65. perc: gyors Gázszer-támadás után Földes 8 méterről kicsivel a léc fölé fejelt.
    81. perc: Mracskó a jobb oldalon az alapvonalig vitte a labdát, visszagurítását követően Somogyi egy látványos csel után 10 méterről, ballal a kapu közepébe lőtt (0-2).

A vendég győriek magabiztos győzelemmel kezdték a tavaszi idényt. A második gól után a Gázszer kétségbeesetten támadott, de a győriek megőrizték előnyüket.