Gázszer FC - Vasas Danubius Hotels 1 : 1 19:00

1. avatar: fgymat
    2019.02.15, 14:08
    GÓLSZERZŐ: Tiber az 1., Pál a 14. percben
    SARGA LAP: Juhár (Tibert buktatta) a 12., Zombori (Dvérit vágta fel) a 49., Tóth (Dvérit kaszálta el) a 81. percben

1. perc: Nagy Lajos indította a jobb szélen Forrait, aki betört a Vasas 16-osára, majd laposan középre adott, Tiber pedig hat méterről a jobb sarokba helyezett.
    1-0

Még nem is ért körbe a másodpercmutató, máris a Vasas kapujába került a labda. Az a Tiber szerezte a gólt, aki tavaly gólkirály volt, idén viszont még egyszer sem talált a kapuba.

Nemzeti Sport
    1998.09.20

2019.02.07, 13:41
    Az MTI szerint Tiber lőtte az első gólt és Juhár nem kapott lapot.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2019.02.07, 13:40
    Akasztó, 1998. szeptember 19., szombat (tud.) - A labdarúgó
    Raab Karcher Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 8. fordulójában:

Gázszer FC - Vasas Danubius Hotels 1-1 (1-1)
    Akasztó, 3500 néző, V: Bede

gólszerzők: Tiber (1.), illetve Pál (14.)
    sárga lap: Zombori (48.), Tóth A. (82.)
    csere: Nagy helyett Salacz J. (52.), Forrai helyett Simek (52.), Medvid helyett Szekeres (71.), illetve Pál helyett Nyerges (73.)
    jók: Korol, Dvéri, Tiber, illetve Végh, Galaschek, Váczi

Gázszer FC:
    Kövesfalvi - Korol - Dulics, Bekő - Nagy, Árki, Forrai, Dvéri, Medvid - Földes, Tiber

Vasas:
    Végh - Mónos, Juhár, Tóth, Maczó - Szilveszter, Váczi, Galaschek, Zombori - Hámori, Pál

Azonnal az első Gázszer-akció gólt hozott. Egy jobb oldali beadás után Tiber ballal, 6 méterről megszerezte a várva várt idei első gólját (1-0).

A 14. percben hosszú adogatás után Pál lépett ki középen, 13 méterről jobbal a hálóba helyezte a labdát (1-1). A 34. percben Földes fejelt a kapufára. A 42. percben újra csak Földes került helyzetbe, ezúttal azonban külsővel csúnyán elcsavarta a labdát a kapu mellett.

A szünet után Váczi futott végig a pálya jobb oldalán, de ellőtte a kapu előtt a labdát. Alig hét perc után Hartyáni mester kettős cserére határozta el magát, ez is jelezte a Vasas enyhe fölényét. Az első negyedóra végén egy kipattanó labdát Zombori lőtt alig fölé 18 méterről. A 66. percben Földes fejelte le Tiber elé a labdát, ő azonban kisodródva mellélőtt.

A második félidőben már izgalommentesebb volt a játék, mintha a csapatok megrettentek volna attól, hogy gólt kaphatnak. Végeredményben egyik edző félelme sem igazolódott, maradt a pontosztozkodás.