Videoton FC Fehérvár - Kispest-Honvéd FC 2 : 1 19:00

Videoton FCF - Kispest-Honvéd FC 2-1 (0-1)
    Székesfehérvár, 4000 néző, V: Szarka

gólszerzők: Szabó B. (69. - 11-esből), Vancsa (73.), illetve Dubecz (14.)
    sárga lap: Csordás (25.), Urbonas (40.), Szabó B. (59.), illetve Csábi (25.)
    csere: Róth helyett Vancsa (59.), Waltner helyett Varga (87.), Talapa helyett Takács (89.), illetve Bárányos helyett Urbányi (67.), Balogh helyett Farkas (70.), Borgulya helyett Azoitei (72.)
    jók: Szabó B., Schindler, Waltner, Urbonas, illetve Mátyus, Dubecz, Csábi

Bátran kezdett a Videoton, többet támadtott, s a 7. percben úgy tűnt, góllá is érik. Dvéri szögletét Urbonas 5 m-ről fejelte kapura, a
    labda túljutott Vezéren, a gólvonal előtt azonban Mátyus kivágta.

A 14. percben viszont a Kispest szerzett vezetést: Balogh vezetett támadást a jobb oldalon, az ellenkező oldalon viszont Dubecz sprintelt. Balogh beadása jókor érkezett és Dubecz 6 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).

Többet támadott a Videoton, de csatáraik keveset mozogtak, így nem lehetett őket helyzetbe hozni. Szervezetten, jól védekezett a Kispest, kontrái rendre veszélyt jelentettek.

A második félidőben nagy erővel igyekezett javítani helyzetén a Videoton. A 69. percben Balogh buktatta Schneidert a kaputól 5 m-re, Szarka játékvezető büntetőt ítélt, amit Szabó B. biztosan értékesített (1-1). A 73. percben Waltner átadását Vancsa 5 m-ről lőtte a kapu közepébe (2-1).

A mérkőzés nagy részében a Videoton nem tudott mit kezdeni a rendkívül szervezetten és jól védekező Kispesttel, szünet után viszont négy perc alatt fordított a fehérvári együttes.