Siófoki Bányász FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 0 17:00

Siófoki Bányász SE - Zalahús ZTE FC 1-0 (1-0)
    Siófok, 4000 néző, V: Arany

gólszerző: Sallai (43.)
    sárga lap: Sallai (5.), illetve Molnár (23.), Szőke (60.)
    csere: Soós helyett Kovács (20.), Ördög helyett Pest K. (85.), Szabó Z. helyett Szabadi (73.), illetve Molnár helyett Gaál (a szünetben), Szőke helyett Németh (75.), Szabó II Zs. helyett Kocsárdi (a szünetben)
    jók: Posza, Bimbó, Sallai, Bozsér, illetve Szabó I Zs., Filó, Csóka, Arany

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, László - Soós (Kovács 20.), Győri, Bozsér, Sallai, Perger - Ördögh, Szabó Z.

Zalahús:
    Vlaszák - Csóka, Szabó I. Zs., Molnár, Filó - Szőke, Arany, Szabó II Zs., Sebők - Kámán, Casoltan

A két csapat végig nagyiramú, változatos játékot nyújtott az első félidőben. A Siófok támadott többet, a Zalaegerszeg akciói viszont veszélyesebbek voltak. A kapuk ugyanakkor nem forogtak veszélyben, egészen a 43. percig, amikor Sallai 25 m-ről lövésre szánta el magát, s a labda Vlaszák kapujának bal felső sarkában kötött ki (1-0).

Szünet után fokozódott az iram, a játék nem volt szép, de a küzdelem nagy volt. A vendégek mindent elkövettek az egyenlítésért, a siófoki kapusnak, Poszának több esetben is bizonyítania kellett tudását. Az utolsó negyedórában a Siófok visszavette a játék irányítását, két-három gólhelyzet is adódott a vendégkapu előtt, de újabb gól már nem született.

A küzdelem és az iram megfelelt az NB I-es követelményeknek, a játék színvonala azonban messze elmaradt az elvárhatótól.