Budapesti VSC-Zugló FC - Videoton FC Fehérvár 2 : 0 15:00

Szőnyi út, 1000 néző, V: Márton

gólszerző: Kiss I. (5., 74.)
    sárga lap: Zováth (62.), illetve Róth (17.), Waltner (41.), Simek (82.)
    piros lap: Talapa (5.)
    csere: Farkas J. helyett Rósa (55.), Usvat helyett Csordás (66.), illetve Róth helyett Györök (a szünetben), Waltner helyett Pálfi (a szünetben) Miklós A. helyett Simek (59.)
    jók: Koszta, Erős, Kiss I., illetve Milinte

BVSC-Zugló FC:
    Koszta - Bondarenko - Füzi Á., László, Zováth - Csillag, Erős, Anghel, Usvat - Farkas J., Kiss I.

Videoton FCF:
    Milinte - Urbonas - Miklós A., Schindler, Domján - Talapa, Róth, Vancsa, Császár - Miklós Z., Waltner

Egyperces gyászszünettel kezdődött a mérkőzés a Szőnyi úton, a nézők és a játékosok Májer Lajosra, a székesfehérváriak közelmúltban elhunyt válogatott futballistájára emlékeztek.

Alig több mint 4 perc telt el a 90-ből, amikor Anghel jobb oldali beadására egyszere robbant be Kiss I. és Schindler, és bár a hangosbemondó a hazai játékos nevét közölte, akadtak jó néhányan, akik szerint inkább a vendégvédőről pattant a hálóba a labda (1-0). Később két tizenegyest is rúghatott a BVSC. Füzit buktatta Talapa, akit a 24. percben ezért kiállítottak, Kiss I. büntetőjét azonban Milinte kivédte. A 41. percben Farkas J. állíthatta le a 11-es pontra a labdát, de ballal a bal kapufa mellé gurított.

A második félidő elején Erős erőteljes bombája alig kerülte el a kaput, majd a nagyon igyekvő Rósának volt hasonló próbálkozása. Utóbbi a második hazai találatban is részt vállalt: a tőle indult akció végén a 74. percben Kiss I. közelről bombázott a jobb felső sarokba (2-0).

Az első félidőben gyámoltalan vendégek a második játékrészben hiába küzdöttek, akartak jobban, a tervszerűbben és hatásosabban futballozó hazaiak megérdemelten nyertek, még úgy is, hogy két 11-est is elpuskáztak.