Budapesti VSC-Zugló FC - Ferencvárosi TC 0 : 1 18:45

BVSC-Zugló FC - Ferencvárosi TC 0-1 (0-0)
    Szőnyi út, 3000 néző, V: Piller

gólszerző: Horváth (89.)
    sárga lap: Erős (45.), illetve Dragóner (26.), Vincze (43.), Jagodics (69.)
    csere: Füzi helyett Csillag (63.), Csordás helyett Anghel (63.), illetve Mlinkovics helyett Nagy N. (55.), Nicsenko helyett Zavadszky (67.), Vincze helyett Albert (80.)
    jók: Csiszár, illetve Dragóner

BVSC:
    Koszta - László - Zováth, Komlósi - Usvat, Csiszár, Erős, Farkas, Füzi - Csordás, Kiss I.

Ferencváros:
    Udvarácz - Dragóner - Szücs, Jagodics - Páling, Lipcsei, Vincze, Mlinkovics, Miriuta - Horváth, Nicsenko

Hideg, szeles időben kezdődött a mérkőzés. A BVSC a 14. percben kis híján gólt szerzett Usvat, 18 méteres lövése után a bal kapufa belső oldaláról pattant ki a labda. A zuglóiak valamivel jobbak voltak ellenfelüknél, két távoli lövéssel is veszélyeztették Udvarácz kapuját. A Ferencváros támadásban igencsak gyengélkedett. A 33. percben Vincze 20 méterről kapura emelt, de a pont jó helyen álló Koszta leszedte a labdát. A 45. percben Miriuta jobboldali szöglete után Dragóner a jobb sarok mellé fejelt.

Az 51. percen Jagodics távoli lövését védte Koszta, majd hét perccel később Csordás lőtt a kapu mellé. Öt perc múlva Miriuta jobb felső sarok mellé csavarta a labdát. Veszélyes helyzeteket nem dolgoztak ki a játékosok, így a kapusoknak alig akadt dolguk. A 79. percben egy BVSC támadás végén a csereként beállt Csillag a bal sarok mellé tüzelt. A 89. percben váratlanul gólt szerzett a Ferencváros: Miriuta jobboldali beadása után Horváth 6 méterről a kapu baloldalába helyezett (0-1).

A gyenge színvonalú mérkőzésen a Ferencváros szerencsével szerzett győzelmet.