A Nemzeti Sport Juhász-nak ad lapot a 44. percben

Siófoki Bányász SE - Vasas Danubius Hotels 1-0 (0-0)

sárga lap: Ördög (54.), Győri (75.), illetve Juhár (43.), Gricajuk (73.)

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, László, Perger - Ördög, Kovács B., Sallai (Szabadi 65.), Győri - Pest R. (Pest K. (90.), Szabó Z. (Bozsér 28.)

Vasas:
    Végh - Herczeg, Juhár, Geress (Kuntis a szünetben), Aranyos - Monós, Szilveszter, Galaschek, Maczó (Gricajuk 55.) - Hámori (Koltai 80.), Pál

jók: Posza, Bimbó, Győri, Kovács B., illetve Végh, Juhár, Herczeg, Mónos

Hatalmas iramban kezdek a csapatok, korszerű és veszélyes támadások sorozata futott a pályán és mindkét kapusnak alkalma volt bemutatni tudását.

A gól nélküli első félidő után az iram nem változott, a Vasas jóvoltából és a játékvezető "segítésével" kemény lett a játék. A 68. percben egy gyors jobboldali támadás után Szabadi nagyszerű beadását Ördög magasan felugorva 10 méterről a bal felső sarokba fejelte (1-0). A gól után még a hazaiknak volt két nagy helyzete, de ez kihasználatlanul maradt.

A hihetetlenül nagy akarással és helyenként jól játszó hazai csapat 2-3 gólos győzelme sem lett volna meglepetés.