Debreceni VSC-Epona - Vác FC-Samsung 2 : 1 13:30

gólszerzők: Madar (50.), Sándor T. (90.), illetve Sándor (5.)
    sárga lap: Szathmári (23.), illetve Andrássy (10.), Lévai (20.), Puglits (57.)
    jók: Gojan, Sándor Cs., Dombi, Medvid, illetve Kasza, Nagy, Vojtekovszki

DVSC-Epona:
    Horváth B. - Gojan - Vadicska, Sándor Cs., Pető - Dombi, Arany, Madar, Szathmári (Medvid, a szünetben) - Sándor T., Ilea

Vác FC-Samsung:
    Hámori - Lévai, Nagy, Kasza, Puglits - Vojtekovszki (Nyikos, 81.), Sándor, Szoboszlai (Víg, 62.), Schwarcz - Andrássy (Borgulya, 69.), Romanek

Gyorsan vezetést szerzett a vendégegyüttes. A jobb oldalról Sándor rúgott szabadrúgást, a labda Horváth kezét érintve a bal sarokba gurult (0-1). A hazaiak mezőnyben többet birtokolták a labdát, de gólveszélyes helyzetbe csak ritkán kerültek a betömörülő vendégvédők mellett. A szórványos váci támadások egyikénél a 35. percben a kaputól mintegy 8 m-re Andrássy összecsapott Sándor Csabával, de a játékvezető nem látott okot a közbeavatkozásra.

A lanyha és unalmas első félidő után egy felpaprikázott, győzni akaró Debrecent láthatott a közönség. Az akarásnak hamar meg is lett az eredménye. Az 50. percben Madar a balössszekötő helyén kapta a labdát, majd kapásból, mintegy 12 m-ről a hálóba talált (1-1). Egy perc múlva Hámori rosszul futott ki, Sándor T. középre gurított, de Arany, majd Dombi is elvétette az üres kapu előtt a labdát, így a védők felszabadíthattak. Egyre nagyobb iramot diktált a hazai csapat, Arany fejesét, aztán Gojan szabadrúgását, majd Pető lövését védte bravúrosan Hámori. Jellemző volt a mérkőzésre, hogy a 85. percben már 14. szögletét rúgta a hazai együttes, amely az utolsó percben megszerezte a vezetést. Arany Sándor Tamáshoz perdített, aki laposan az elvetődő Hámori mellett a bal kapuba gurított (2-1).

A második félidőre lényegesen feljavult, többet támadó hazai együttes megérdemelten győzött.