Ferencvárosi TC - Videoton-Waltham FC 2 : 0 18:30

Ferencvárosi TC - Videoton-Waltham FC 2:0 (2:0)
    Üllői út, 10 000 néző, V.: Kovács L.
    Gól: Wukovics (7. p.), Albert (12. p.).
    Kiállítva: Vadász (90. p.).
    FTC: Balogh T. — Simon, Telek, Kuznyecov, Keller — Fodor, Lipcsei, Albert (Szenes, a szünetben) — Nagy Zs. (Schneider, 88. p.), Balogh G., Wukovics
    VIDEOTON-WALTHAM: Polgár —Molnár, Németh, Varga, Vadász — Kuttor, László (Dubecz, 34. p.), Bekő, Salacz — Sallói, Takács
    Durva belemenések jellemezték az első perceket. Kovács játékvezető nem sok sikerrel próbálta „száműzni” a tisztátalan játékot. A 7. percben érett góllá a Ferencváros mezőnyfölénye: Wukovics közeli fejessel szerezte meg csapatának a vezetést (1—0). Öt perc múlva újra tombolhatott a közönség. A bal oldalon Albert tört be a Videoton 16-osán belülre, Balogh Gáborral kényszerítőzött és a visszakapott labdát a kapu bal alsó sarkába perdítette (2—0).
    Fordulás után mindkét gárda erőltette a támadásokat, de a játékosok a legnagyobb helyzeteket is elhibázták.
    Jó: Kuznyecov, Telek, Fodor, ill. Sallói

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1992-04-21