Diósgyőri FC - Zalaegerszegi TE 1 : 1 16:30

2017.11.07, 19:38 (szerk.: 2017.11.07, 19:47)
    Kiállítva: Horváth J. (67. p.).
    DFC: Knotz — Dancs, Leskó, Budai — Bém, Molnár, Petcu, Farkas J. (Váczi 16. p.), Szabó Zs. — Szvisztun, Kiser
    Zalaegerszegi TE: Tóth — Horváth J., Szabó I. Zs., Szabó II. Zs., Farkas P. — Dobos, Horváth A., Kovács L„ Fujsz (Rózsa 64. p.) — Varga, Kovács J. (Zalys 87. p.).
    Meglehetősen gyenge színvonal és iram jellemezte az egész első félidőt.
    A szünet után, a 67. percben Horváth J. amolyan „lerántásfélét” mutatott be Kiserrel szemben, s mivel már volt sárga lapos figyelmeztetése, megismerkedhetett a pirossal is. A 82. percben a „tízemberes” vendégek jutottak előnyhöz: Kovács J. középen két védő közül lépett ki, és 10 m-ről laposan a kapu bal oldalába lőtt (0—1). Már a szurkolók is elindultak hazafelé, amikor a 90. percben sikerült az egyenlítés. Bém 20 m-ről nagy gólt ragasztott a jobb felső sarokba (1— 1).
    A diósgyőriek nem érdemeltek győzelmet, mert elképesztően gyenge csatárjátékkal rukkoltak elő.
    Jó: Bém. ill. Tóth, Szabó 1. Zs., Szabó II. Zs., Kovács J.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1992-04-21