Ferencvárosi TC - Videoton-Waltham SC 4 : 0 17:00

2024.02.08, 10:59
    Fischer Pali egyik gólját elvették a Fehérvár ellen 1990 őszén...

Úristen, de jó meccs volt! Úgy emlékszem 10-est kapott, volt még egy mentése is, hátrarohant egy elgurított gólba tartó lasztit vágott ki. Akkor voltunk a székház melletti, későbbi vendégbe rakva a székezés miatt. Paja az egyik gólja után kirohant elénk, fentről a tömeg meg ránkzuhant smiley, ááá micsoda idők voltak smiley

2. avatar: fgymat
    2022.04.18, 09:21
    Fischer Pál 10-es osztályzatot kapott a Nemzeti Sporttól:
    Üllői út, 12 000 néző. Vezette: Varga S. (***) (Drigán, Tiller). Ferencváros: Józsa 6 — Vaszil 6, Pintér 6, Limperger 6 — Simon 7, Topor 6, Albert 5, Keresztúri 5, Keiler 6 — FISCHER 10, Fonnyadt 5. Edző: Nyilasi Tibor. Videoton-Waltham: Mitring 3 — Molnár 6, László 6—2 - 4, Horváth 4 — Kuttor 5, Halmai 5, Németh 6, Muzsnay 7, Székely 5 — Sallói 5, Takács L. 4. Edző: Barcsa Győző. Csere: Limperger helyett Lipcsei (6) a 33., Takács L. helyett Márton (—) a 63., Keresztúri helyett Bánki (?) a 72. percben. Gólszerző: László (öngól) a 30., Fischer a 35., Fischer a 75., Fischer a 80. percben. Sárga lap: Halmai az 5., Kuttor a 10., Muzsnay a 27., László a 38., Topor a 78. percben. Kiállítva: László a 49. percben. Szögletarány: 7:2 (3:2) a Ferencváros javára.