FK Budućnost Titograd - Magyarország 1 : 1

helyszín : Podgorica, Stadion Pod Goricom

2015.10.20, 10:07 (szerk.: 2018.02.11, 12:20)
    Bicskei Bertalan kerete hat előkészületi mérkőzésen lépett pályára, a mérleg:
    egy győzelem (a harmadosztályu Mornar Bar ellen, 3:0),
    két döntetlen (a harmadosztályu Bokeljjel és az élvonalbeli Buducsnoszttal),
    valamint három vereség (1:2 az első osztályu Radnicski Nis, 0:2 a másodosztályu Szutjeszka és 1:2 a harmadosztályu Budva ellen).

2. avatar: Giovanni
    2011.08.22, 02:03 (szerk.: 2018.02.11, 12:21)
    Szombaton délután újabb előkészületi mérkőzést játszott a Jugoszláviában edzőtáborozó magyar labdarúgó válogatott. A Titogradban lebonyolított összecsapáson a helyi Buducsnoszt ellen 1:1 (1:0) arányú döntetlent értek el a magyar labdarúgók. A mérkőzést 500 néző látta. A magyar csapat a negyedik percben Szekeres révén jutott vezetéshez, majd 5 perccel a lefújás előtt Csogurics egyenlített.

A magyar együttes összeállítása:
    Disztl P. - Farkas, Disztl L., Mészöly, Keller - Kékesi, Kovács E., Kincses, Hajszán (Zsivótzky a szünetben) - Balog (Zsinka a 70. percben), Szekeres Havasi Mihály, a válogatott technikai vezetője elmondta, hogy a jugoszláv bajnokság 10. helyezettje ellen jól játszott a magyar keret, de igéretes gólhelyzeteket nem értékesítettek a játékosok.
    Kitünt Disztl L., Farkas, Kincses, Hajszán. Ismert, a labdarúgó küldöttség hétfőn 17 és 18 óra között a Bp.Építők sporttelepére érkezik, befejeződik az edzőtáborozás.