UTE - Ferenczvárosi TC 1 : 1 14:30

2016.07.07, 19:19 (szerk.: 2018.10.15, 12:26)
    Heves küzdelem után 1:1 (1:0) arányban döntetlenül mérkőzött az FTC az UTE-vel. Az FTC a második félidő 39-ik percéig vezetett, a mikor az UTE 11-eshez jutott s ebből Jeszmás kiegyenlített.

Budapesti Hírlap, 1924. november 04.

2016.07.07, 19:11 (szerk.: 2018.10.15, 12:25)
    Igen értékes sportot nyújtott a két lemaradt vezető csapat, az FTC és az UTE mérkőzése. Az FTC jobban tetszett, de az UTE részéről viszont a védelem volt igen megbízható. Alul maradt volna azonban kétségkívül az UTE, ha tizenegyeshez nem jut, amely révén igen értékes ponthoz jutott a most már az utolsó helyről végre elkerült újpesti csapat.

Pesti Hírlap, 1924. november 04.

3. avatar: heimo
    2016.07.07, 19:08 (szerk.: 2018.10.15, 12:25)
    Augusztinovics, az UTE kapusa, most szerepel utoljára klubjában s a jövő hét elején Temesvárra távozik.

Pesti Hírlap, 1924. november 01.

4. avatar: heimo
    2016.07.07, 19:04 (szerk.: 2018.10.15, 12:25)
    Az FTC—UTE-mérkőzésen a Ferencváros csapata lényegesen jobb volt ellenfelénél, amely pedig minden erejét belevitte a küzdelembe, és a már biztosnak hitt győzelmet csak egy büntetőrúgás csavarta ki az FTC kezéből.