UTE.—FTC. 4:1 (3:0). Amerikai-út. 1800 néző. Bíró: Zsigmondy János (MÁV.).

Az UTE. biztosan, fölényes játékkal verte a zöldfehéreket, kiknek csapatában több tartalék volt.

Pesti Hírlap, 1917. június 27.

2018.04.02, 17:08
    UTE—FTC 4:1 (3:0). Múlt heti bécsi győzelme után az újpestiek győzelme a tartalékos FTC fölött nem volt meglepetés. A mérkőzés kétharmad részében az UTE volt a támadó. Goaljait Vogl I. és III., Molnár III. és Priboj rúgta.

Népszava, 1917. június 26.

3. avatar: heimo
    2016.04.24, 15:12 (szerk.: 2016.05.15, 18:03)
    Az Amerikai-úti pályán a jeles kvalitású UTE folytatta diadalmas előrenyomulását. Szép stílusban, fair mérkőzés keretében 4:1 (3:0) arányban legyőzte a FTC csapatát s értékes győzelmével biztosította a maga számára a bajnokság harmadik helyét a FTC előtt.

Pesti Napló, 1917. június 26.

4. avatar: heimo
    2016.04.24, 15:06 (szerk.: 2016.05.15, 18:03)
    Tegnap volt a hadimérkőzés utolsó előtti napja, a mely meghozta a döntést a harmadik-, negyedik-, valamint az utolsó hely kérdésében. Az Újpesti Torna Egyesület igazolván a múlt vasárnap Bécsben aratott fényes győzelmének a realitását, valóban elismerést követelő szép játékban 4:1 3:0 arányban legyőzte a Ferencvárosi Torna Klub csapatát. Az UTE győzelmével a hadimérkőzés harmadik helyét foglalta el 27 ponttal, a negyedik helyre utasítván a FTK-ot.