Siófoki Bányász FC - Kispest-Honvéd FC 1 : 0 18:00

Siófoki Bányász - Kispest-Honvéd FC 1-0 (0-0)
    Siófok, 4000 néző, V: Megyebíró

gólszerző: Ördög (55.)
    sárga lap: Mátyus (40.), Csábi (85.)
    csere: Szabó Z. helyett Soós (15.), Bozsér helyett Pest K. (81.), Pest K. (81.), Pest K. helyett Szabadi (88.), illetve Bárányos helyett Baranyi (67.), Borgulya helyett Touati (60.), Hahn helyett Megyesi (70.)
    jók: Posza, Bimbó, László, Ördög, illetve Vezér, Csábi, Mátyus, Kovács B.

Siófok:
    Posza - Győri, Bimbó, László - Kriston, Juhász, Bozsér, Sallai, Perger - Ördög, Szabó Z. (Soós 15.)

Kispest:
    Vezér - Urbányi, Csábi, Mátyus - Dubecz, Kovács B., Bárányos, Hahn, Calin - Csertői, Borgulya

Nagy iramban kezdtek a csapatok, a kispestiek gyors játékkal, míg a hazaiak átgondoltabb és veszélyesebb játékkal rukkoltak ki. Szoros emberfogással játszott mind a két csapat, s így a kapuk nemigen forogtak veszélyben. A 40. percben László kapufát lőtt és a visszapattanó labdát Hahn kézzel ütötte az alapvonalon túlra. A játékvezető csak szögletet ítélt.

A szünet után fokozódott az iram. Keményebb lett a játék, de ebben a félidőben egész más Siófok lépett a pályára. Végig uralta a mezőnyt, a Honvéd teljesen beszorult, és az 55. percben László kapu elé ívelt labdáját Ördög 10 m-ről a léc alá fejelte (1-0). A gól után a kispesti csapat kitámadott, a Siófoknak jobban sikerültek a kontrái, de a jól záró fővárosi védőkkel és Vezérrel nem bírtak már a siófoki csatárok.

Régen látott jó iramú mérkőzést láthatott a közönség. A színvonalat rontotta a vendégek kemény, és helyenként durva játéka. A hazai csapat győzelme teljesen megérdemelt.