Kisvárda-Master Good - Ferencvárosi TC 1 : 3 15:00

tippjáték
tippek
  1. 1 : 1 (1)

2024.02.18, 15:33 (szerk.: 2024.03.01, 15:24)
    Gratulálok a srácoknak, 3 pont a zsebben! Látványra ritka gyenge meccs volt, elsősorban a Kisvárda miatt, de azért mi sem brillíroztunk. Abu Fani és Marquinhos játéka kiemelkedett. Maiga elsőre azt hozta, amit vártam tőle. Labdaszerzésben a leghasznosabb játékosunk lesz, viszont a támadásépítésben csak korlátozottan használható. Loncar gólt érő helyzete szép volt, viszont mezőnyben sokkal főbb kell tőle, hogy meghatározó játékos lehessen. Katona pozíciója meglepett, kíváncsian várom hosszútávon hol számít rá Dejan. Hajrá Fradi!

nagyon jó volt, a második félidő különösen!.smiley 5.50-es oddsért ingyen volt Loncsi gólja! De nem csak ennek örültem. Az első gólig döcögött a gépezet... Aztán varázsütésre jöttek a helyzetek és a gólok! Ki volt jó? Az újabb szögletgól ellenére az egész védelem.smiley Markinak jót tett a 10-es még jobban pörög.smiley Pesity nagyot küzdött a gólja igazi profi csatármunka volt! Katona üde színfolt, Maiga pedig már most remek!.smiley Libatömésre felkészülni! RAJT!.smiley

Ma elég sok jó teljesítményt láthattunk a véleményem szerint! Maiga, Wingo, Ramirez,Abu Fani, Márki végig jól nyomták,majd Katona, Kodro és Barni is jól szálltak be! Sajnáltam, hogy Kodro lövése nem lett gól, viszont mezőnyben végig megjátszható volt és jól is kereste a társakat. Loncar számomra a góljáig észrevétlen volt,az elején ki is hagyott egy nagy helyzetet! A gólja után voltak szép cselei,de én többet várok tőle hamár Sztankó játszatja! Ami elég nagy gond, megint a rögzített helyzet levédekezése, és mint láttuk tegnap az MTK ebből rúgott 2 gólt,mondjuk a lilák kapusa nyakig benne volt a kapott góljaikban. Szerintem jó lesz ez,a csapat is frissebb lesz!

Abu a góljáig szinte észrevehetetlen volt, (gondolom a várdai taktika része volt, hogy levegyék a pályáról,) a gólja után meg a meccs embere lett.

Elsőre nem volt ez rossz, mondjuk, jó sem, de elég. A mentalitás és a meló tetszett, a villanások is. A középpályás-, illetve és a pontrúgások elleni védekezés kevés. Itt kell javulni. Jó , hogy itt van azért Varga B. és Kodro is. Loncar, Maiga kellemes meglepetések, Tóth Alexnek és Katona Bálintnak külön is szorítok! Hajrá Fradi!

Elsőnek nem volt rossz, kábé egy SZAROS EDZŐMECCS lett belőle.
    Néhány játékosnál még látszottak a kemény munka nyomai.
    Pesicstől nem ártana szemre egy kicsivel alázatosabb játék, de az a gól zseniális volt, szóval felőlem maradhat ilyen.
    Ez az Abu-Katona párosítás jó ötletnek tűnik, Báló jól szállt be.

Szerencsétlen Loncsi remegett az idegtől az interjú alatt, de remélhetőleg fodballistaként tudjuk most már használni.

En kellemetlenebb ellenfelet vartam. Probaltak focizni ellenunk, ez altalaban nem jon be. MTK es Loki is ilyen tipusu csapat, szoval a kovi ket meccsen 6 pontot varok. Mar csak azert is, mert ezek a csapatok nincsenek hozzaszokva ahhoz, hogy 3-4 naponta meccs van.

Pesity érdekes volt. Olyan volt, mint saját maga inverze. Sokat jött vissza, kérte a lasztit, megjátszotta, de elől nem volt az a könyörtelen bérgyilkos. (Na jó, ennél sose legyen rosszabb.)
    Maiga rendben volt, Marki meg Marki. Hátul meg leszünk biztosabbak is, nem mindig a Wingo Aaneba belső páros lesz azért. Talán Makrét éreztem haloványabbnak. Loncsi megérkezett. Első meccsnek jó vót. Ugorgyunk.

Macsek sokszor bicegett ha nem volt játékban felé a labda, mondjuk ez tv-n keresztül lehet nem látszott.

Katona nagyon jól szállt be tegnap. Abu ellenben szerintem nem viseli jól, ha kihagyjáksmiley okosan kell rotálni ebben a hónapban, az biztos. Hogy ez azt jelenti-e, hogy Maigát ÉS Abut is kivenném a kezdőből, azt nem tudom.

nem azért a huszasért, de Loncart minden edző a bal odalon játszatta, erre berakják jobb oldalra 4-3-3-ban?

gyakorlatban amúgy ez 4-2-4 volt, Camaj oldalán plusz segítséget adtunk Makreckisnek.

Egyébként két ok miatt játszhatott ott:
    1. Marquinhos, Pesic, Zachariassen jobblábas, ahogy a jobbhátvédet játszó Makreckis is, így jutott egy ballábas ember a jobb oldalra is (a másikon Ramirez volt az).
    2. Abu Fani a bal oldalon szokott játszani.

A legjobb az volt, hogy amikor már elhitték, hogy szerezhetnek egy pontot, három perc múlva lezártuk a meccset. A 75. perc tájékán meg már a seggükön vették a levegőt.

4-3-3-ban (vagy inkább 4-2-4-ben, mert Loncar sokkal inkább egy sorral előrébb játszott, mint Abu Fani) játszottunk, 63%-ban birtokoltuk a labdát, 85%-kal passzoltunk (Kisvárda: 76%), a hosszúpasszarány 9, a PPDA 7.3, a meccstempó 16.6 volt. A párharcarány 99-95 volt ide, a 77 támadópárharcunk 44%-a, a védekezőpárharcaink 58%-a (59/34) volt sikeres, a fejpárbajok aránya 20-16 volt ide. Mindössze 19 labdát szereztünk az ellenfél térfelén (ebből Maiga 8-at), a várdaiaknak 29-szer sikerült ez. 4 labdavesztésünk vezetett lövésig (Maiga, Abu, Aaenaba és Makreckis).

28+6 támadásból 22 lövésig jutottunk, csak 6 talált azonban kaput (Kisvárda: 32+1 / 15 / 4), négyszer futottunk lesre. Az xG-arány 2.76-1.66, az xcG-arány 2.86-0.93 volt.

Dibusz 4 lövésből (0.93) 1 gólt kapott, 25 passzából 24 volt pontos, egyszer jött ki.

Makreckis 64 akciójának 72%-a volt sikeres, 90%-kal passzolt, 19 párharcból 9-et nyert. 7 labdát vesztett, 10-et szerzett, 6 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.17).

Aaneba 79 akciójának 84%-a volt sikeres, 93%-kal passzolt, 15 párharcból 9-et nyert meg. 5 labdát vesztett, 11-et szerzett, 6 passzt lopott.

Wingo 112 akciójából 79% volt sikeres, 88%-kal passzolt, 19 párharcból 11-et nyert meg. 8 labdát adott el, ennyit szerzett és 6 passzt lopott.

Ramírez 79 akciójának 73%-a volt sikeres, 4 lövése volt (0.13). 81%-kal passzolt, 8 párharcból 5-t nyert meg. 12 labdát vesztett, 6-ot szerzett, 4 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.26).

Loncar 73 percet kapott, 41 akciójának 46%-a volt sikeres, 3 lövésből (1.2) 1 gólt szerzett, 19 passzából 14 volt pontos, 10 párharcból 4-t nyert meg. 8 labdát vesztet, 2-t szerzett, 5 passzt lopott. 2 lövést készített elő (0.17).

Maiga 82 akciójának 73%-a volt sikeres, 86%-kal passzolt (50/43), 27 párharcból 17-et nyert meg (7 fejpárbajból 5). 6 labdát vesztett, 18-at szerzett, 6 passzt lopott.

Abu Fani 80 percet kapott, 84 akciójának 56%-a volt sikeres, 3 lövésből (0.24) 1 gólt szerzett, 81%-kal passzolt, 15 párharcból 7-et nyert meg. 14 labdát vesztett, 8-at szerzett, 8 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.02)

Zachariassen 94 perc alatti 48 akciójának 52%-a volt sikeres, 2 helyzete volt (0.12), 77%-kal passzolt, 17 párharcból 5-t nyert meg, 7 labdát szerzett, 1 passzt lopott.

Pesity 80 percet volt a pályán, 54 akciójának 41%-a volt sikeres, 4 helyzetből (0.56) 1 gól szerzett. 73%-kal passzolt, 21 párharcból 4-et nyert meg, 1 labdát szerzett, Loncar gólját ő készítette elő.

Marquinhos 94 percet játszott, 85 akciójának 55%-a volt sikeres, 3 lövése volt (0.18), 74%-kal passzolt, 27 párharcából 13-at nyert meg. 1 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 2 lövést készített elő (0.2).

Kodrónak 24 perc alatt 18 akciója volt, 16 volt sikeres, 1 lövése volt (0.17), 14 passzából 13, 3 párharcból 2 volt sikeres.

Katona 17 percet volt a pályánm 19 akciójából 16 volt sikeres, 1 lövése volt (0.05), mind a 14 passza pontos volt, 3 párharcból 2-t nyert meg, 2 labdát vesztett.

Varga is 17 percet kapott, 12 akciójának fele volt sikeres, 1 helyzete volt (0.1), 5 passzából 3, 4 párharcból 3 volt sikeres. 1 labdát szerzett. 1 lövést készített elő (0.05).

Tóth 3 percet volt a pályán, 2 akciója sikeres volt, 1 passza és 1 párharca, 1 labdát szerzett.