Sényő-Carnifex FC - Aqua-General-Hajdúszoboszlói SE 1 : 1 17:30

1. szon.hu: 200

1. avatar: pancso
    2021.08.24, 09:36 (szerk.: 2021.08.24, 12:24)
    Vezetőedzői nyilatkozatok:
    Csillag László (Aqua-General HSE): Úgy gondolom, hogy jó játékot nyújtottunk, főleg az első félidőben. Akár 2-3 góllal is vezethettünk volna, sajnos a befejezéseknél nem koncentráltunk vagy rossz döntéseket hoztunk. Kapufákat rúgtunk, a pontrúgásaink jók voltak, de a félidőben mégis döntetlenre állt ez a mérkőzés. A második félidőben az ellenfél is frissített, mi pedig sajnos kényszerű cserére szorultunk. A támadó szekciónkban sajnos nem sok bevetni való játékos maradt. Ettől függetlenül a második játékrészben kiegyenlített játék volt, amely a végjátéban nagyon felpörgött. Úgy gondolom, hogy akkor mutatta meg a csapat igazán az erejét és az akaratát, miután a 89. percben vezetést szerzett a hazai csapat. Utána mindent egy lapra feltettünk, és hajtottak a fiúk. A hosszabbításban két lehetőségünk is volt, az egyik még kimaradt, mert bravúrral védte a kapus, a másodiknál szépen léptünk be és egy büntetővel sikerült egyenlítenünk. Az egy pontra mindenképpen rászolgáltunk, de a mérkőzésben benne volt akár a győzelem is.

Imrő László (Sényő-Carnifex FC): Sajnáljuk, hogy nem tudtunk itthon tartani a 3 pontot, hiszen a hajrában szereztük meg a vezetést. A második félidőben sokat tettünk azért, hogy megnyerjük a mérkőzést. Azt is el kell ismerni, hogy az első félidőben a Szoboszló jobban játszott, többet tett azért, hogy megszerezze a vezetést, viszont nem sikerült gólt szerezniük. Így, hogy kitartott a csapat és a rendes játékidő végén egy büntetőt is értékesítettünk, nagyon sajnáljuk, hogy nem sikerült megnyerni a mérkőzést. A mérkőzés összképét nézve azt mondhatjuk: igazságos döntetlen született.